Korsan Windows'un GPU'ya etkisi var mıdır?

vaterloss

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben Windows'u ilk kurduğumda CMD'den KMS cracki yapmıştım. Daha sonra OEM Key aldım ama formatlamadım. Crack Windows'u kaldırıp OEM Key'i girdim. Zamanında kurduğum bu korsan Windows'un ekran kartı sıcaklığına veya performansına etkisi olur mu? Veya herhangi bir donanıma? Format gerekir mi? Umarım anlatabilmişimdir. :)

O kadar ekran kartına para akıtıyorsun, bir OEM key almaktan acizsin.

Evet, sistemini yavaşlatır.
Ek olarak boş yapmıyoruz. Gerçekten yavaşlatıyor. İnanmıyorsan inanma, seni inandırmak zorunda falan değilim.

Korsana destek vermiyoruz.
Sonradan OEM key aldığını belirtmiş arkadaş. Almadan önce kullandığım crack'in etkisi olur mu demiş?
Korsana destek verilmediğini tüm yönetim üyeleri biliyor. Eğer korsan ile alakalı bir şey olsaydı konu kapanırdı.

Şu korsan desteklemiyoruz geyiklerini yapmayın. KMSpico ile CMD üzerinden yapılan Windows lisanslama işlemleri farklıdır. KMSpico windows deneme sürümünü yenileyerek lisans sağlar. KMS ise Microsoft tarafından onaylanmış bir sunucu üzerinden lisanlar. Sizin yaptığınız CMD üzerinden yapılan KMS işlemleri zararsızdır.

Evet başlığı okudum sadece kaçırmışım kusura bakmayın. Ben ISO ile yükleyip patch falan yaptığını düşünmüştüm temiz kurulumu key olarak etkinleştirdiğin de bir sorun çıkacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı