Korsan yazılım tartışma konularının her seferinde kavgaya dönüşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@bitwise asıl adamlikla vs alakası yok. Ben yaptığımı da masumlastirmiyorum. 2 üstte yazdım hocam, kimsenin yorumunu umursamıyorum yaptığımin farkındayım. Yeri gelir orjinal alirim yeri gelir korsan kullanirim. Bunun para miktarından çok bana sunduğu şeylerle alakası var. Ayrıca masumlastirmaktan çok bunların başlıca sebeplerinden birisi ülkenin alım gücü. Kimse kimseyi yemesin.

İsteyen istediğini yapar siz satın alın karışmayın almayanlara da.Zaten satın alanlar da çoğu şeyi korsan kullanıyor.Plati.ru'dan alınan hesaplara laf atıp, 10 TL OEM Key alınca orijinal kullandıklarını sanıyorlar.

Kimseyi ilgilendirmezmis.

Ne tur ahlaksizliklar hakkinda yorum yapabiliyoruz liste halinde verin bilelim o zaman.

Asagidaki bakkala hirsiz girdiginde "isteyen istedigini calar arkadaslar, esas ulkemizin basindaki buyuk meseleleri tartismaliyiz" gibi <75 IQ yorumlar yapiyor musunuz merak ediyorum.

@*!!NIGHT!!* Ben konuyu okumadım, sadece şu korsan konuları çok canımı sıkmaya başladığı için ilk ve son kez yazmak istedim, aslında çok basit bir şeyi zorlaştırma çabası var ve ben gerçekten anlamıyorum.

@Perceival katılıyorum. Yani kastiginiz çok saçma bu konuyu. Ahlaksızlık mi ? ahlaksizlik. Hırsızlık mi ? hirsizlik. Ama kullanan kullanıyor. Bunları bırakın kullananlar düşünsün. Bu kadar kasıntı boşa.

Çok ağır konuşurdum ama müsait bir mecra değil, kimlerin çaldığını, soyduğunu biz canlı olarak şahit oluyoruz zaten. "Korsan kullanana ülkede neden bir şey yapılmıyor acaba?" diye bunu bi' kendinize sorun, zaten ilişkiyi kurarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı