Korsana destek vermeme rağmen uyarı aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Örnek veriyorum 96 yapımı bir oyun ve şu an satışı yok. Ben oyunu oynamak istiyorsam benim tek çarem korsan oluyor bu durumda.
Oynama, zorunda mısın?
Hem kim bu devirde 96 yapımı oyun oynar? Koleksiyoncu olsan orijinal CD'sini falan saklarsın, onun dışında anlamsız.

Yapımcı tası tarağı toplamış. Hiçbir platformda satışı yok. Tamamen bahane. Kolayı var. Araştır internette bu oyunu kim yapmış. Sonra adamla kontak kurup "IBAN" iste ve para gönder. Adam ölmüşse çocuklarını bul ve onlara parayı gönder. Gerekirse atla uçağa adamın evine git ve parayı öde. Bu tür bahanelere gerek yok.

Of tam Prison Break görevlerine layık bu dediğin :D.

Yine bensiz olaylar çıkmış. Korsana destek olmamasından benim anladığım korsan nasıl kullanılır kısmını anlatmamak. Yoksa birisine o oyun para vermeye değmez gibi şeyler denebilir bence.
Oyun firmasında çalışmasam da prim aldıklarına eminim.

WinRAR kısmında ise sağ tıklayıp klasöre çıkart diyerek hiçbir zaman o kutuyu görmeyebiliyorsunuz. Neden o kutunun muhabbetini yaptığınızı anlamıyorum.

Hep konunun ilk mesajından sonra moderatörün gerekli cevabı verip konuyu mesaj gönderimine kapattığı konuları bi' tık gereksiz bulmuşumdur. Açık kalsa ne olacak ki diyordum. Böyle oluyormuş.

Kuralların daha açık şekilde yazılması gerektiğini bir kez daha görmüş olduk. İyi ceza çekmeler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı