#KotayıKaldır - Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası

Hız düşmüyor ama kotalı ve kademeli kota uygulamaları var tabi. Mesela ben fiber 25 Mbps hızda 25 GB'ı aştığımda 70 TL, 50 GB aştığımda 80 TL geliyor fatura. Ama kota kaldırılması şöyle dursun hepimize gelen SMS biraz komikti:

-Çok sevgili müşterimiz sağlığınız için fatura ödemelerinizi internet ödeme araçları ile yapın, dilerseniz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. :d:d

Telekom operatörleri ortak Corona açıklaması yaptı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bırakın kotayı kaldırmayı salı gününden beri internet hızım 1'den yukarı çıkmıyor 50 Mbps almam gerekiyor halbuki. TTNET mi ne açıklama yaptı internet kullanımı yüzde 30 arttı diye video paylaşmayın dediler kotayı kaldırsalar altyapıları çökecek her depremde olduğu gibi doğru düzgün altyapıları olsaydı böyle şeyleri konuşmak zorunda olmazdık yıl olmuş 2020 millet ortalama 50 Mbps üstünü göremiyor saçmalıktan başka bir şey değil

Faturalarımızı evden çıkmadan ödeyebiliriz. Evden çıkmadan kredide çekebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ev interneti zaten kotasız değil mi, ben mi yanlış biliyorum? Mobile gelecek olursak olabilir ama sanmıyorum.

Yok. Türkiye'de ev internetlerinin kotalısı da var. Mesela 100Mbit internet sahibiyim, 250GB kota.

Bırakın kotayı kaldırmayı salı gününden beri internet hızım 1'den yukarı çıkmıyor 50 Mbps almam gerekiyor halbuki. TTNET mi ne açıklama yaptı internet kullanımı yüzde 30 arttı diye video paylaşmayın dediler kotayı kaldırsalar altyapıları çökecek her depremde olduğu gibi doğru düzgün altyapıları olsaydı böyle şeyleri konuşmak zorunda olmazdık yıl olmuş 2020 millet ortalama 50 Mbps üstünü göremiyor saçmalıktan başka bir şey değil.

Sana bence "hız" e kadar olandan satmışlar. O yüzden -e kadar ile tanışmış oluyorsun. Daha iyisine geçmen daha iyi hız almanı sağlar bu da daha çok para demek.

Kablo çare olabilir ya da operatörünü değiştir. Ben mesela bedava olsa anca TTNET kullanırım, ona para vermem. Ama gider Turkcell Superonline'a 109TL veririm.

Gereksiz kullanımlara sebep olup genel deneyimi olumsuz etkileyebileceğinden kotanın tamamen kaldırılıp herkese sınırsız internet sunulması yerine kotalı paket kullananlara kota bitiminde AKK gibi bir uygulamayla ek ücret gerekmeksizin düşük hızda hizmet verilmeye devam edilmesinin daha iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.
Kesinlikle, katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom önce lübnan'lı sahtekara satılmasa, sonra içini boşaltıp batırmasalar. Sonra da bankaya devredilmemiş olsaydı belki devletimiz milleti için bir şey yapardı.

Öyle bir şey olursa bu ülkenin altyapısı bunu kaldıramaz şu anda insanların çoğu evde ve internet kullanıyor. İlk defa kotanın kalkmamasını destekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı