#KotayıKaldır - Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası

Öyle bir şey olursa bu ülkenin altyapısı bunu kaldıramaz şu anda insanların çoğu evde ve internet kullanıyor. İlk defa kotanın kalkmamasını destekliyorum.

5g fiyatlari neden 6.000den basliyor ozaman. Avrupada 30 euro. Ya saniyede 1000mbit yukleme yapiyorlar bizde 6.000 TL. Mi ne... ben 100mbit le mekik dokuyorum burda 109TL ye. Oda kotalı

Gereksiz kullanımlara sebep olup genel deneyimi olumsuz etkileyebileceğinden kotanın tamamen kaldırılıp herkese sınırsız internet sunulması yerine kotalı paket kullananlara kota bitiminde AKK gibi bir uygulamayla ek ücret gerekmeksizin düşük hızda hizmet verilmeye devam edilmesinin daha iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.
Eskiden böyle bir şey vardı.

Gereksiz kullanımlara sebep olup genel deneyimi olumsuz etkileyebileceğinden kotanın tamamen kaldırılıp herkese sınırsız internet sunulması yerine kotalı paket kullananlara kota bitiminde AKK gibi bir uygulamayla ek ücret gerekmeksizin düşük hızda hizmet verilmeye devam edilmesinin daha iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.

Tamamen, eksiksiz ve kesinlikle katılıyorum. Bütünüyle doğru bir öneri.

Şu an da kota kalktı Turkcell'de korona sayesinde.
Hastalık sayesinde şirket müşterilerine acıdı ya da firma gerçekten çocukların meba da ki idam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve kafa kesme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videolarını izlemesini istedi hem de ilk gün? Vay be bilim kurgu filmi gibi ülkemiz var arkadaş. Darbeden tut buralara kadar tamamen bilim kurgu gibi patlamış. Mısırla haber izliyoruz ya artık sinemalar kapatıldı ya, her şeyde bir sebep yaratmak tahmin etmek o kadar kolay ki. Tabii biz izliyoruz susuyoruz, susmazsak yolumuz hapis değil mi çocuklar? Yani öğretmeniniz olarak susun diyorum.

Corona - COVID-19 salgını süresince, salgına karşı yalıtım gerekiyor. Bu esnada internet operatörlerinin, internet servis sağlayıcıların de üzerine düşeni yapıp kotayı kaldırması gerekiyor.

"#Kotayıkaldır salgın sebebiyle operatörlerin kotaları kaldırması kampanyası" diye bu konuyu açıyorum. Siz desteklerseniz ve paylaşırsanız operatörleri bu konuda daha bilinçli ve kullanıcı dostu olmaya çağırabiliriz. Ne dersiniz?

Amaç kota uygulamasının devam ettiği ya da kısıtlamalar olan paketlerde kullanıcılara daha geniş bir internet erişimi özgürlüğü sunulması. Özellikle de evde ya da köyde, sokakta ya da şehirde fark etmeksizin uzakta bulunan insanların daha rahat haber alabilmesi, sevdikleriyle daha fazla görüntülü görüşebilmesi, rahatça yüksek kaliteli videoları izleyebilmesi önemli. Madden de manen de yararlı olacaktır.

Twitter başta #kotayıkaldır ve popüler Hashtag'ler ile birlikte paylaşabilirsiniz.

Operatörleri biraz olsun taniyorsam asla böyle bir şey yapmayacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı