Kratos neden bu kadar abartı bir karakter?

Thor da, Captain Marvel da içinden geçerdi aslında thanosun ama öyle olsun istemediler yapımcılar.
Evet o kısım gerçekten saçma olmuş. Başladıkları gibi bitirmek için Tony'yi seçtiler. Yoksa dediğin gibi Thor'da Captain Marvel'da çok rahat alırlardı. Bir de yaşasaydı Doctor Strange'in sarı giyen hocası varya (adını bilmiyorum) o da alırdı Thanos'u.

Thor Kratosu yensin lütfen.

Kratosta unuttuğunuz bir şey var. Evet çok güçlü karakter ama dikkat edin tanrıları da güçlü karakterleri de keserken zaman harcayarak kesiyor. Yani diğer tanrılar kratosa zarar verdiklerinde çok enerji götürüyor ama kratos saldırdığında az enerji götürüyor ve devamlılıkla azimle indiriyor tanrıları. Yani aslında abartı karakter değil bence.

Evet o kısım gerçekten saçma olmuş. Başladıkları gibi bitirmek için Tony'yi seçtiler. Yoksa dediğin gibi Thor'da Captain Marvel'da çok rahat alırlardı. Bir de yaşasaydı Doctor Strange'in sarı giyen hocası varya (adını bilmiyorum) o da alırdı Thanos'u.

Oyunun sonu gelicek zaten. Bence kratosun ölümüyle gelmeli.

Mitolojiye göre çok güçlü olmayan karakterin bu kadar güçlüymüş gibi gösterilmesi saçma geliyor.
Oyun yapımcıları çıkıp biz gerçek mitolojiye dayanan çok gerçekçi bir oyun yapacağız falan demedi ki ? Oyun sonuçta eğlence önemli.

Hikayelerdeki Thor tam bir...şak ona bakarsan ama avengerstaki Thor adamdır sevilesidir. Kratos Thor'un içinden geçecek maalesef oyunda 😃

Ölürse bir daha oyunu çıkamayabilir bazı insanlar saçma diyor diye oyunu bitirmezler diye düşünüyorum.
Hocam öylede. Rune King Thor'un yanına nasıl yaklaşacak ? Ragnarok olarak çıkıcak. Ragnarokda'da Thor Rune King formuna geçmiş olacak. 9 diyarı görüyor,odinden daha güçlü.

Hocam öylede. Rune King Thor'un yanına nasıl yaklaşacak ? Ragnarok olarak çıkıcak. Ragnarokda'da Thor Rune King formuna geçmiş olacak. 9 diyarı görüyor,odinden daha güçlü.
Hocam siz merak etmeyin her türlü kalıbına uydururlar onları. Onların istediği oyun tutsun bir daha istensin yine çıkarsınlar. Mantık yok hocam burada sizi anlıyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı