Kredi ile telefon almak mantıklı mı?

Ego tatmini falan değil o zaman her pahalı eşyayı veya satılık bir nesneyi kendi egosunu tatmin etmek ve diğer insanları özendirmek gibi vs. şeyler değil benim için performansı ve kamerası benim için çok iyi.

Ah ulan bir anlatabilsem kimsede anlamıyor🤦‍♂️

Mantıksız kardeşim oldu mu sence mantıklı mı bir düşün kredi çektiğine değmez galiba yaşın küçük hevesini anlıyorum ama bu iş böyle olmaz olayın kameraysa kamera al niye telefon telefon istiyorsan illaki git 11 al ya da XR al 12 al 13 14'e gerek yok o paralara değecek cihaz değil.

Yurt dışından alabilirim mantıklı ancak bu telefonu açtırmak için yurt dışına çıkıp geri gelmem gerek ben uğraşmadan yurt içi alacağım.
Siz zaten kesin kararınızı vermişsiniz, burada benim ya da diğer arkadaşların fikirlerine gereğinizin olmadığını düşünüyorum. Şimdiden güle güle kullanın.

Öncelikle ortalamanın üstü bir Android işletim sistemine sahip güncel bir cihaz alsanız da memnun kalırsınız.

Ayrıca ülkemizdeki İş Kanunu ile ilgili farkındalık eğitimleri almalı ve haklarınızı öğrenmelisiniz.

Bu empati ise vay halimize.

Hocam 14 Pro Max yetiyor bana ne 15'i Allah aşkına.
Güzel kardeşim anlamıyorsun. Aylık kazancım 20Kı geçiyor zam haberini duyunca 3 aylık taksitle aldım ben. O şekil mantıklı zaten 3 ay sonra alabiliyordum paramı birktirsem bile. Asgari bile almıyorsun. 2.500₺ ile gezilmez içilmez. Daha fiyat skalanda telefon alman gerekiyor çünkü alt gelir ile Üst kesime hitap eden telefonu istiyorsun. Git al tamam ama gerçekten 1 yıl boyunca o telefon için çalışman çabalaman çok saçma değil mi? Her gün işten çıktığında senin için diyip telefonu seversin sonra.

Geri
Yukarı