Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Virüslü değiller, Windows'un ve Google'ın uyarı vermesi normal. Programa izin ver diyip kullanın. Claymore's Dual Ethereum kullanıyorsanız da doğrudan bu linkten indirin.
Claymores ne oluyor bilmiyorum bende de sizin ekran kartindan var. Bahsettiginiz kisininin youtube videosunu izledim onun verdigi linklerde hep virus uyarisi veriyor o yuzden emin olamadim. Sizin verdiginiz linkten indirsem sizin gibi miming yapabilirmiyim?
Virüslü değiller, Windows'un ve Google'ın uyarı vermesi normal. Programa izin ver diyip kullanın. Claymore's Dual Ethereum kullanıyorsanız da doğrudan bu linkten indirin.
Claymores ne oluyor bilmiyorum bende de sizin ekran kartindan var. Bahsettiginiz kisininin youtube videosunu izledim onun verdigi linklerde hep virus uyarisi veriyor o yuzden emin olamadim. Sizin verdiginiz linkten indirsem sizin gibi miming yapabilirmiyim?

Evet hocam. Benim verdiğim link adamınkiyle aynı zaten. Sadece resmi site. Oradan indirdiğinizde virüs uyarısı yemiyorsunuz diye biliyorum. İçiniz rahat etsin diye attım. Adamın linkinde de sıkıntı yok yani.

Evet hocam. Benim verdiğim link adamınkiyle aynı zaten. Sadece resmi site. Oradan indirdiğinizde virüs uyarısı yemiyorsunuz diye biliyorum. İçiniz rahat etsin diye attım. Adamın linkinde de sıkıntı yok yani.
Benim sorumu görmediniz sanırım. Mining yaparken arada yazan ekran kartı watt değeri ne kadar sürede tükettiği watt'ı gösteriyor?

Arkadaşlar yok mu 5600 XT için OC ve UV ayarları hakkında bilgisi olan. 3 gündür deli oldum. Bir türlü stabil ayarları bulamadım tam oldu diyorum birkaç saat sonra yine wattman hatası yiyorum. Stabil gözüken ayarlarım bunlar ama biraz önce bunda da wattman yedim. Önerebileceğiniz ayarlar var mı ? İnternetten bulduklarımla stabilite sağlayamıyorum nedense.

Dosya Ekleri

• stabil gözüküyor.png
    stabil gözüküyor.png
    355,3 KB · Görüntüleme: 56
Bu arada elektrik faturasini odeyemezsin'cilere ornek olarak:

Gecen ay hic calistirmadim: 422tl fatura
Bu ay bilgisayar mining icinyaklasik 120 saat calisti, gelen fatura 598tl

Full 7/24 calissa hadi gelsin fatura 600tl..

Ben zaten her ay ortalama 400tlelektrik faturasi icin oduyordum zaten, bu durumda 200tl fark yemis oldum. ETH aylik kazanc $250 (1500tl) civari, bu durumda elime kalan 1300tl NET
Screen Shot 2021-01-30 at 09.50.21.png
Screen Shot 2021-01-30 at 09.50.25.png

Arkadaşlar yok mu 5600 XT için OC ve UV ayarları hakkında bilgisi olan. 3 gündür deli oldum. Bir türlü stabil ayarları bulamadım tam oldu diyorum birkaç saat sonra yine WattMan hatası yiyorum. Stabil gözüken ayarlarım bunlar ama biraz önce bunda da WattMan yedim. Önerebileceğiniz ayarlar var mı? İnternetten bulduklarımla stabilite sağlayamıyorum nedense.

Hangi modeli kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı