Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

AMD Blockchain driver'ı kurarsanız sorun çözülür. Ama oyunlarda düşük FPS alırsınız bilginize.

Hmm yani sürekli olarak driver değiştirmem lazım. Tek kartla çekmem gereken 0.05 Ethereum'u neredeyse 1 ayda yapabiliyorum, o yüzden pek yapılası değil benim için, dediğim gibi sadece denemek istemiştim zaten.

Yeni başlayanlar için en iyi mining platformu bana göre Nicehash'tir. O an hangi coin en karlı ise kart onu kazıyor ve ödemeler BTC olarak yapılıyor.

Dolar kurunu 8'den hesaplamaya devam mı😀 7'nin altına doğru gidiyor. O orta seviye kartlarla da en fazla 1 yıl aynı kazancı sağlarsınız, kazmak zorlaşıyor gitgide.
Doların düşmesinin şuan da çok önemi yok. Çünkü ethereum hergün yükseliyor ayriyetten ethereum 1000 doların altına düşerse sıkıntı.

Radeon ayarlarınızı böyle yapın:

Düzenleme: Voltaj ve frekans orada yok. Orası da 2.resimde.

Eki Görüntüle 857860
Bu şekilde ayarladım nasıl yorumlarsınız fazla mı olmuş fan hızı ayarlarım bilgilendirirmisiniz? Teşekkür ederim.
Radeon yazılımına gir, sağ altta olur hani ses açmanın yanındaki kutucuklarda.

Ekran kartlarına tıkla, en altta gelişmiş seçeneğine tıkla, sonra en altta GPU iş yükü yazıyor onun yanındakini bilgi işlem olarak seç. Bilgisayarı yeniden başlat, programı aç bak bakalım kaç alacak.

Hocam YouTube baktım var bu ayar ama bende gözükmüyor hatta driver silip eski sürüme döndüm yine GPU iş yükü çıkmıyor neden çıkmıyor anlamadım gercekten.

Dosya Ekleri

• miming55.jpg
    miming55.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 45
  • m33.jpg
    m33.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı