Küçük Çocuklara Gıcık Kapmaya Başladım

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 4B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar LoL oynuyorum ve bu yüzden küçük çocuklara karşı aşırı şekilde gıcık kapıyorum. LoL yaş seviyesi yüzünden çocuklardan soğudum hele şu 9-14 yaş aralığı çok aşırı uyuz oluyorum. Sosyalde bile bu yaş aralığının resmini gördüğüm zaman yardım etmek gelmiyor içimden. Bu çoluk çocuk oyunda herkese söver ama gerçekte tek kelime edemez. Var mı tavsiyeniz?

2001'liyim, 10 Ekim'de 13'üme tam gireceğim, 14'ümden gün alacağım. 8'e Geçtim. :) Minecraft'ı hiç sevmem, Youtubede Android'le ilgili videolarım var. Bir Android delisiyim. :D Online oyun oynamam, oynayıncada chat kısmını hiç kullanmam, heleki küfürü hiç sevmem. Yaşıma göre olgun davrandığımı söyleyenler var. Benim yaşlarımda bu kadar mesajı olan birilerini gördünüz mü buralarda? :D :D

Son düzenleme:
2001'liyim, 10 Ekim'de 13'üme tam gireceğim, 14'ümden gün alacağım. 8'e Geçtim. :) Minecraft'ı hiç sevmem, Youtubede Android'le ilgili videolarım var. Bir Android delisiyim. :D Online oyun oynamam, oynayıncada chat kısmını hiç kullanmam, heleki küfürü hiç sevmem. Yaşıma göre olgun davrandığımı söyleyenler var. Benim yaşlarımda bu kadar mesajı olan birilerini gördünüz mü buralarda? :D :D
İnsanlar göründüğü gibi değildir. Sende böyle değilsin. Biliyoruz. Kim burada aynıki ?
Belki yöneticiler bile küfürbazdır. Ancak burada küfür etmiyorlar. Bunu bilemeyiz :)

Sorun sadece küfür etmek değil. O küçük saçma sapan düşünceleri bile beni uyuz ediyor. Kendini beğenmeler, artist hareketler. Bir de şöyle küfür edeni LoL oynarken nette yakalarsam işte o zaman elimde kalacak biri.

Bu çocuklar bedava olan heryerde vardır. Ancak Yüksek fiyat ile aldığım oyunlarda 1 tane bile yok. Ancak 30 Tl olan Rust'ta varlar. Fakat DayZ'de hayatta göremezsiniz :)
Kısaca bunlar bedava olan iyi-kötü her oyunda varlar. Tek çözüm Mute veya engellemek. Başka birşey yok. Kafasına oyunu bırak diye silah dayayamazsınız. Yanlız bu konu ekşi-inci sözlükte açılan konulara benzediği için yakın zamanda kapatılabilir :)

Geri
Yukarı