Küçük Çocuklara Gıcık Kapmaya Başladım

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 4B
Berkant vay sen buralarda mıydın ? Ben de 2000'liyim. LoL oynuyorum ama küfür edenleri uyarıyorum. İnsanı çileden çıkarıyorlar. Adamların yazdığı tek şey bu: "Ks atma *ç." Hepsini banlayalım. :D Berkant zamanında bizde ROM'cuyduk da artık telefon eskidi, hiçbirşey kaldırmıyor. Sen Cyanogenmod 11 yüklüyorsun ben hala 7 :D.
Benimkinede artık eskisi kadar ROM çıkmıyor. Eskiden hergün güncelleme gelirdi, şimdi 2 günde bir, bazen 1 hafta boyunca hiç gelmiyor güncelleme. :D Ben hep burdayım dostum. :D Küfüre karşı insanlarız biz değil mii? @3503 :D

Ben bu bilgileri hep merakımdan öğrendim. Merakım olmasaydı şuan hiçbirşey bilmiyor olurdum. Umarım sizin çocuğunuzda bu bilgileri öğrenir. :) Birçok kişiye (benden yaşlarca büyük kişilere) ROM kurmayı öğrettim) yaşımı duyan şaşırır hep. :D Ben telefonla/bilgisayarla uğraşmayı seviyorum, yapmak hoşuma gidiyor. Telefonda küçücük birşeyi değiştirsem bile "bunuda başardım!" diyip seviniyorum. :D Wolfteam oynayan arkadaşlarım vardı, hepsini Wolfteamdan soğuttum, Wolfteam'dan nefret ederim. :D Bu cevabınız beni çok sevindirdi. Online oyunları pek sevmem. Bilgisayara oyun indiririm, kurup 10 dakika oynayıp kaldırım. Çabuk sıkılırım oyunlardan. Onun yerine telefonla uğraşırım daha iyi. :D
Aramızda 1 yaş var , bende androidi çok seviyorum , senin gibi en ufak şeyde işte bunuda başardım diyorum , fakat senin kadar android bilgim , yok rom kurmasını bilirim hobim imei silmektir :D , birde size 2 şey sormak istiyorum.
1. Rom portlamayı biliryor musun ayrıca kurarken korkmuyor musun?
2.Arkadaşlarını Wolfteamdan nasıl soğuttun?

ROM portlamak o kadar kolay bir iş değil. Birinci olarak Windows'u silip Linux yüklemen gerek. İkinci olarak Linux'un çalışma mantığını anlamalısın. (Android Linux tabanlıdır. Bilmeyenler için söyledim.) Son olaraksa programlama dillerini bilmen gerek. Özellikle C dilini.

Cidden özür dilerim fakat değiştirebileceğim birşey değil bu forumda ve diğer yerlerde hep büyüklerime saygılı davranırım haddimi biraz aştım.

ROM portlamak o kadar kolay bir iş değil. Birinci olarak Windows'u silip Linux yüklemen gerek. İkinci olarak Linux'un çalışma mantığını anlamalısın. (Android Linux tabanlıdır. Bilmeyenler için söyledim.) Son olaraksa programlama dillerini bilmen gerek. Özellikle C dilini.

Bu konuları Skypede mi konuşsak dostum? :D Ben giriyorum Skype'ye orda görüşmek üzere. :D

Geri
Yukarı