Küçükken aldığınız korsan CD'ler

Bir Pes cdsi almıştım 5Tlye. Kurulumda başka simgeler gözükünce virüs sanıp korkup çıkarmıştım :/ Onun dışında hep yasal ilerledim.

GTA: Türk.
GTA: Kurtlar Vadisi
AC: Chronicles.
Hitman: Absolution.
Pes 6-13
Prince of Persia sands of time sanırım.

GTA San Andreas vardı bende.
kadıköy yazıcıoğlu pasajında bir ton korsan dvd satılıyor hala ama çok pahalı satıyorlar ve fırsatçı insanlar çoğu 5 tane oyun alcaktım adam 100 tl diyo neden o kadar pahalı dedim abi döner olmuş 50 tl oyunların orjinali 200 tl dedi ama korsan dvdler 5 veya 3 tl birşey siz siz olun piyasasından yüksek ürünler almayın

GTA: Türk.
GTA: Kurtlar Vadisi
AC: Chronicles.
Hitman: Absolution.
Pes 6-13
Prince of Persia sands of time sanırım.
Gta türk gta 3 kurtlar vadisi gta kabus 69 gta san andreas killer city cs extreme ve bir sürü dvd var bende

Ben başlayayim. Küçükken GTA Most Wanted adlı bir oyun almıştım. Ama oyun modlu GTA Vice City çıkmıştı. Hile kodu yazınca hile yapmaya utanmıyor musun yazıyordu. Haritanın girilemeyen yerlerine gidilebiliyordu.

PS 2 oyun koleksiyonum var ve küçükken sadece PS 2 ile oynardım en az 150 oyun var ve hepsi korsan küçükken orijinal sanardım da 5 TL'ye aldığım şeyin orijinal olması imkansızmış meğerse.
Ama favorilerim sayarsam.
God of War 1-2
Splinter Cell.
Spider-Man
Kill zone.
Resident Evil 4

PS 2 oyun koleksiyonum var ve küçükken sadece PS 2 ile oynardım en az 150 oyun var ve hepsi korsan küçükken orijinal sanardım da 5 TL'ye aldığım şeyin orijinal olması imkansızmış meğerse.
Ama favorilerim sayarsam.
God of War 1-2
Splinter Cell.
Spider-Man
Kill zone.
Resident Evil 4
ps2 oyunlarını bedavaya alıyordum

Ben başlayayim. Küçükken GTA Mostwanted adlı bir oyun almıştım. Ama oyun modlu GTA Vice City çıkmıştı. Hile kodu yazınca hile yapmaya utanmıyormusun yazıyordu. Haritanın girilemeyen yerlerine gidilebiliyordu.
CD değil de disket almıştım ilk. Biri Prince diğeri ise adını hatırlayamadığım bir motosiklet oyunu.

Geri
Yukarı