Küçükken nasıl çocuktunuz?

Küçükken nasıl çocuktunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    122
Çılgın kundak anım;

Ablamla aramızda 1.5 yaş olması sayesinde arkadaş gibi büyüdük. Yaramaz çocuklardık ikimizde. Özellikle hiç uyumazdık okulda yemediğimiz aburcuburları akşam yatakta piknik yapardık. Annem işe uyandı tabii. Ablamı çakmak tutarak uyutuyordu. Yoksa imkanı yok uyumaz. Bir gün bizim oda da unutmuş. Ablamda alıp aynanın dış hattına (dışı plastik. Bugsbunyli bir ayna) çakmağı yakıp tuttu. Sonra baş parmağı ile bastırdı. Ateş söndü parmağıda acımamıştı. Sonra beni çağırdı. Gel sana bir şey göstereceğim diye. Sonra yaktı çakmağı tuttu aynaya çakmağı çekip parmağını koyunca parmağı acımıştı. Sonra bir çekti parmağını ateş sönmemiş! Zar zor derdimizi anlatacak yaştayız tabii :D anne ateş naio anne ateş naio diye dolaşmışız evde. Sonra annem inanmamış tabii kim olsa inanmaz. Odaya geldiğinde ateşi söndürmek için su falan tuttuk öyle söndü. Eğer perdeye sıçrasaydı şu an bu evde değildik muhtemelen :D. Bunun gibi bir sürü anımız VA ablamla.

Oyuncak kırmaya ve oradan oraya koşuşturup bir şeyleri kırmaya bayılırdım.
Anneannem sağolsun beni bir kere bile üzmedi çocukluğumda.
Annem o zamanlar çalıştığı için anneannem bana annelik yapmıştır.
Hatırlarım da bir gün markete gittiğimizde rafın hepsini aşağı indirmiştim.
Cam kırmaya bayılırdım. :D:D
Ablamla dövüşürdük sürekli. Benden 1 yaş büyüktü zaten. Arkadaş gibi takılırdık.
Kardeşimle oyun oynardık. Kardeşimden 1 yaş büyüğüm. İkiz gibi büyüdük.

Ben 3 yaşındayken kardeşimle birlikte cam kırardık. Kardeşimin uzaktan kumandalı arabasını cama atarak kırardım. Her gün camcı gelirdi bize. Adam bile bizden bıkmıştı, o kadar yaramazdım. :D:D sizler peki?

Hiçbir şey yapmıyordum. Kardeşim yok ablam var. Küçükken sadece oyuncakla oynayıp TV izliyordum. Ve her sabah erken kalkıp TV izliyordum ve PC'de web oyunu oynuyordum başka hiçbir şey yapmıyordum ve o zaman daha 4-5 yaşlarındaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı