Küçükken nasıl çocuktunuz?

Küçükken nasıl çocuktunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    122
Fiziksel görünümümün garipliği dışında ciddi bir sağlık sorunum yok. Sadece özgüvensizim. Sorduğunuz için çok teşekkür ediyorum.
Çok geçmiş olsun öncelikle. İnsanız sonuçta her şey olabilir. Üzülmeyin.
Bir dükkanın tüm camlarını indirmiştim çocukken, haklı sebeplerden dolayı. Aslında usluydum ama yaşadığım yerin şartları bir şeylere zorladı.
Bende evdeki camları indirirdim. Şimdi yapsak ne olurdu? :D

Kolu başı her yeri sürekli kırılan durmadan ağlayan. Düğüne giderken ağlayıp ailemi eve getirtecek kadar huysuz ve yaramaz bir çocuktum. Umarım çocuğum bana çekmez yoksa yandım.

Kolu başı her yeri sürekli kırılan durmadan ağlayan. Düğüne giderken ağlayıp ailemi eve getirtecek kadar huysuz ve yaramaz bir çocuktum. Umarım çocuğum bana çekmez yoksa yandım.

Öncelikle hoş geldiniz. Ben sürekli cam kırardım bundan 18 sene önce. Camcı gelirdi her gün. Bir daha yapmayın diyordu camcı. Ben inadına kırıyordum. :D :D. İnşallah size çeksin güzel huyları. Harika insansınız çünkü. Teşekkürler! - Technopat Sosyal
Yazıyı okudunuz mu bilmiyorum ama, inşallah görmüşsünüzdür. Teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:
Yaşadıkları (fiziksel işkence, yakılma, dayak, açlık) ve bir aileden başka aileye kalite kontrolüyle (sağlık testi, zeka testi) geçen bir eşya gibi görünmesini kabullenemeyip denilenleri asla yapmayan, her zaman kendi burnunun dikine giden ve sürgün edilen, kural tanımaz, hiç kimsenin yardımını istemeyen, pes etmeyen, kendisini tüm ailelerinden izole etmiş, kendini kanıtlama hırsıyla intikam duygusunu karıştırmış bir şeydim.

Sözün özü evlat olsa sevilmez denilenlerdendim ama hiç kimse bu çocuğa o yaşlarında ne yapılmış olabilir de bu hale gelir diye sormadı... 3 farklı soyad, biri biyolojikler olmak üzere 3 farklı aile sahibi oldum. Hepsinin vicdanına tüküreyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı