Küfür eden, aşağılayan kıza nasıl tepki verilir?

Selamlar hocalar, sınıfta rahat tavırlı, çok gülen ve insanlara karşı doğal davranan biriyim ki sınıfın %70'yle aram çok iyi ve seviliyorum. Kalan dilimde 5'li kız grubu var. Haset olurlar, laf sokarlar, çok ağır küfür ederler ve aşağılamaya çalışırlar ama ben de aynı şeyleri onlara yapıp küçük duruma düşmemek için ve karşımdakinin bir kız olduğu için çok takmıyor ve umursamıyor, sevdiğim sevildiğim arkadaşlarımla kaynatmaya devam ediyorum. Sizce yaptığım iyi mi yoksa değilse nasıl karşılık verebilirim?
Kanka 2 yolu var 1. cinsiyet ayrımı yapmadan lap lap konuşacaksın yada onları takmayacaksın ama bu davranış Türkiye serverinde anne kuzusu olarak algılanır tavsiye etmem

Selamlar hocalar, sınıfta rahat tavırlı, çok gülen ve insanlara karşı doğal davranan biriyim ki sınıfın %70'yle aram çok iyi ve seviliyorum. Kalan dilimde 5'li kız grubu var. Haset olurlar, laf sokarlar, çok ağır küfür ederler ve aşağılamaya çalışırlar ama ben de aynı şeyleri onlara yapıp küçük duruma düşmemek için ve karşımdakinin bir kız olduğu için çok takmıyor ve umursamıyor, sevdiğim sevildiğim arkadaşlarımla kaynatmaya devam ediyorum. Sizce yaptığım iyi mi yoksa değilse nasıl karşılık verebilirim?

Yanlarından geçerken annenize mi sövüyorlar yani eğer böyleyse ilginç bir durummuş, genelde kızlar durduk yere bu kadar agresifleşmez, size karşı iyi bir kuyruk acıları vardır muhtemelen.

Benden sana bir tavsiye.
Ekran görüntüsü 2021-12-09 204444.png

🤣

Benden sana yar olmaz filan de olayı sanki sana yürüyormuş gibi ifade et 😀Buna çok sinir oluyorlar o zaman sonrasında bir şey demesi zor

Geri
Yukarı