Küfür edene nasıl dava açılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır bir de gecenin 12.30'da ne işin var kardeşim. Neden beni rahatsız ediyorsun onu geçtim. Ne zevk alıyorsun ? Eğer cidden çok uğraştırıcı bir iş değilse dava açacağım.

O sadece bilgi almak amaçlı. Çünkü bu konularda bilgim sıfır.

Bilmiyorum ama bu mesajı görüyorsa bu işin peşini bırakmıcam onu bilsin.
Elbet bu mesajı görüyordur. Forumun için de geziyor. 0 IQ.
Ne adamlar var ya! 🤣

Ne adamlar var ya! 🤣
Gecenin 12'sinde işsiz çok işte. Anneleri babaları yapıp böyle sokağa atıp veya bilgisayar başına oturtunca böyle oluyor. Çocuk da ne yapsın zevk alıyor. Anne, baba terbiyesi görmeyince doğal olarak böyle oluyor. Biz de küfür ediyoruz eyvallah da kimsenin anasına bacısına durduk yere sövmüyoruz. Bir de çocuk olduğu ettiği küfürlerden belli.

Selamlar forumda oyun satışı yapmaktayım. Zaten yazışlarından bir şey olduğunu sezmiştim. Eğer o kişi buradaysan bu küfürlerini sana yedireceğim. İlk önce Cyberpunk alacağım dedi. Tamam dedim IBAN verdim sonra dedi ki para gönderdim. Hangi oyunlar var atsana dedi. Para gelmedi dedim. Dedi ki 20 TL gönderdim paket olanı aldım. Ardından oyunları attım. "Bune *** bunlar nasıl oyun?" dedi.
Ardından bana küfürler saydırdı:

Eğer ki çocuk bu mesajları görüyorsan gel benden özür dile. Çok ciddiyim ben bu işin peşini bırakmam. Amcaoğlum avukat bu SS'leri ona ileteceğim. Mahkelemeler 3 ay tatile girmeden bu işi halledeceğim sadece bekle.

Hocam, avukat ücreti ödemeyecekseniz yapışın yakasına. Çocuksa çocukluğunu bilecek. Ailesi ile muhatap olursun zaten, yalvarıp yakarırlar. Bu korku bile yeter ona, bırakma peşini!

Gecenin 12'sinde işsiz çok işte. Anneleri babaları yapıp böyle sokağa atıp veya bilgisayar başına oturtunca böyle oluyor. Çocuk da ne yapsın zevk alıyor. Anne, baba terbiyesi görmeyince doğal olarak böyle oluyor. Biz de küfür ediyoruz eyvallah da kimsenin anasına bacısına durduk yere sövmüyoruz. Bir de çocuk olduğu ettiği küfürlerden belli.
O Ettiği küfürlerin anlamını bilmediğine o kadar eminim ki.
Keşke tecnhopat nickini bilsek.

Selamlar forumda oyun satışı yapmaktayım. Zaten yazışlarından bir şey olduğunu sezmiştim. Eğer o kişi buradaysan bu küfürlerini sana yedireceğim. İlk önce Cyberpunk alacağım dedi. Tamam dedim IBAN verdim sonra dedi ki para gönderdim. Hangi oyunlar var atsana dedi. Para gelmedi dedim. Dedi ki 20 TL gönderdim paket olanı aldım. Ardından oyunları attım. "Bune *** bunlar nasıl oyun ?" dedi.
Ardından bana küfürler saydırdı :

Eğer ki çocuk bu mesajları görüyorsan gel benden özür dile. Çok ciddiyim ben bu işin peşini bırakmam. Amcaoğlum avukat bu SS'leri ona ileteceğim. Mahkelemeler 3 ay tatile girmeden bu işi halledeceğim sadece bekle.
Denebilecek bir şey yok gerçekten...

Kanka bence açma aldığın tazminat avukat parasını bile karşılamaz küfürlerde öyle çok büyük cezalar beklemeyin [ben böyle biliyorum}

Okurken sinir oldum ya. Hocam masraf çıkarsa bu konuya yazın 3-5 yardımcı olalım yemin ederim tüylerim diken diken oldu ekrana sövdüm ama buraya yapamıyorum bir kerelik izin verseniz sayın moderasyon ekibi? Hocam bu arada ekran görüntüsünü EGM'nin siber suçlar sayfasına da gönderebilirsiniz en geç 3 gün içerisinde dönüş yapıyorlar. Davayla uğraşmamış olursunuz. Küçük çocuksa 1 saat karakolda ağlatıp bırakırlar aklı başına gelir.

Okurken sinir oldum ya. Hocam masraf çıkarsa bu konuya yazın 3-5 yardımcı olalım yemin ederim tüylerim diken diken oldu ekrana sövdüm ama buraya yapamıyorum bir kerelik izin verseniz sayın moderasyon ekibi? Hocam bu arada ekran görüntüsünü EGM'nin siber suçlar sayfasına da gönderebilirsiniz en geç 3 gün içerisinde dönüş yapıyorlar. Davayla uğraşmamış olursunuz. Küçük çocuksa 1 saat karakolda ağlatıp bırakırlar aklı başına gelir.
Tamamdır yapayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz ilanlarınızda çalıntı hesap satıyorsunuz diye biliyorum. Profile tıklyınca Rusça isim çıkıyor ve aile paylaşımlı kod istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı