Küfür Nasıl Bırakılır

Ilginctir ben küfür ile ilgili bir blog yazisi yazmayi düsünüyordum bugün. Baktim simdi konusu acilmis.
Küfür güzel bir terapi benim icin. Tabii durup dururken, sucsuz günahsiz bir insana küfür etmek yanlis. Lakin hakedenler icin küfür sanati diye bir sanat olduguna inaniyorum, ve ben o sanat üzerine exper yapiyorum senelerdir. Bakmayin böyle nazik takildigima. :)

Bir cok küfür forumununda müdavimlerindendim. Simdi cogusu kapandi. :(
Gercek hayatta öyle agzim pek bozuk olmasa da, insanin beynini kusmasi (bosaltmasi) gerek.
Kimi icine atarak bunu bastirir, kimi mastürbasyon yapar, kimi küfreder.

Sigarayi biraktigim zaman ettigim küfürlerin haddi hesabi yok mesela.

Simdi yazdiklarimi okudumda yukarida sanki küfür normal yada gerekli birseymis gibi izlenim cikmis.
Yok yok siz en iyisi küfür etmeyin, küfür kakadir, küfür gereksizdir, küfür ee'dir. :)

Hayatımda sadece 1 defa küfür ettim. Her insanın olaylara verdiği tepki farklı olduğu gibi sinirlenince de verdiği tepki farklı. Siz küfür ederek sinirlerinizi yatıştırıyorsunuz demek ki. Ben cansız nesnelere vurarak yatıştırıyorum. Bir başkası ise sadece içine atabilir. Bunlar kişiden kişiye değişen şeyler ve alışkanlıklar kolay bırakılmayan şeyler. Umarım siz küfür ederken o kişinin ailesini bu işe karıştıranlardan değilsinizdir.

Arada bir küfür etmekte bir sorun göremiyorum açıkçası. Hele de sinirlenince etmeniz gayet doğal. İnsanın sinirlerini bir nebze yatıştırır hatta. Küfür etmeniz her cümlenize yayılmadığı sürece fazla dert etmeyin, çok daha vahim tipler görüyorum günlük hayatımda. :)

Bende de aynı sorun var. Hatta sendekinden deha fazla bile denilebilir. Ben direk anadan bacıdan başlıyorum. Nasıl bırakcam ben ya.

Zor,Bende küfür ederim ama birilerine değil.Atıyorum o nokta olarak kullandığımız küfür ü kullanırım.Yada başıma istemediğim bişi geldiğinde küfür le tepki veririm.Yada çok yakın arkadaşlarıma falan şakasına.Olmaması iyi ama bırakamıyorsan da bunu kontrol etmeyi öğrenmen lazım.Kişinin ailesine,dinine,şahsına küfür etmemelisin.Onun dışında dışarıda kullanmamayı öğrenirsin.Birisi mi var küfür etmemen gereken yada dışarıda.Kullanma arkadaş ortamında yada kendi kendine söv say.Burda önemli olan insanları kırmamak bence

Yeni konular

Geri
Yukarı