Küfür ve tehdit eden biri nasıl dava edilir?

riass

Hectopat
Merhaba İtemsatış üzerinden 1 ay önce birisine hesap satmıştım ve direkt mailine teslim etmiştim, sıkıntı olunca yazsın diye de numaramı bıraktım bugün hesaba birisinin girdiğini söyledi ve küfürler tehditler yağdırmaya başladı, bu durumu siteye ilettim ancak kullanıcı ile aramızda çözmemizi söyledi küfürleri çok ağırdı ve maneviyi aştı, etmediği küfür kalmadı, bunları topluca kanıtlarıyla beraber SS aldım CİMER'e şikayet ettim lakin hala tehdit etmeye devam ediyor, TC'mi bulup evime gelecekmiş falan, yarın karakola gidip suç duyurusunda bulunacağım bu işin sonu ne olur?

Merhaba İtemsatış üzerinden 1 ay önce birisine hesap satmıştım ve direkt mailine teslim etmiştim, sıkıntı olunca yazsın diye de numaramı bıraktım bugün hesaba birisinin girdiğini söyledi ve küfürler tehditler yağdırmaya başladı, bu durumu siteye ilettim ancak kullanıcı ile aramızda çözmemizi söyledi küfürleri çok ağırdı ve maneviyi aştı, etmediği küfür kalmadı, bunları topluca kanıtlarıyla beraber SS aldım CİMER'e şikayet ettim lakin hala tehdit etmeye devam ediyor, TC'mi bulup evime gelecekmiş falan, yarın karakola gidip suç duyurusunda bulunacağım bu işin sonu ne olur?
Başkasının girdiği hesabı neden millete satıyorsunuz?

Eğer hesaplar Valorant veya Steam hesabıysa satışı yasak. Oradan bir suçlu durumuna düştün. küfür ediyorsa engelleyip geçin.

Son düzenleme:
Merhaba İtemsatış üzerinden 1 ay önce birisine hesap satmıştım ve direkt mailine teslim etmiştim, sıkıntı olunca yazsın diye de numaramı bıraktım bugün hesaba birisinin girdiğini söyledi ve küfürler tehditler yağdırmaya başladı, bu durumu siteye ilettim ancak kullanıcı ile aramızda çözmemizi söyledi küfürleri çok ağırdı ve maneviyi aştı, etmediği küfür kalmadı, bunları topluca kanıtlarıyla beraber SS aldım CİMER'e şikayet ettim lakin hala tehdit etmeye devam ediyor, T.C.'mi bulup evime gelecekmiş falan, yarın karakola gidip suç duyurusunda bulunacağım bu işin sonu ne olur?

Bir şey olmaz hep öyle derler.

Şikayet ettiğinizi ve edeceğinizi arkadaşa söyleyin, bir nevi tehdit edin. Cimer şikayetinin SS’ini alın arkadaşa atın. Tehdite devam edersen şikayeti geri çekmem falan deyin yeterli olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı