Küfürden disiplin cezası yenir mi?

Açıkçası bu kadar küçük olaydan yenmez diye düşünüyorum bir küfür için yersem ailemi seslerim dava açarım
Umarım yaşanmaz şayet yaşanırsa küfürün ne kadar alçakça ve eden kişiye zararı olan bir davranış olduğunu unutulamaz bir şekilde öğrenmiş olursun.

Not:İlk seferde genelde uyarı verip geçerler tekrarlarsa üzerler.

Arkadaşlar merhaba. Ben bana küfür eden ve bana vuran kişi vardı, kızdı. Sonra ağzımdan bir +18 küfür çıktı. Beni rehberliğe şikayet edecekmiş. Disiplin yer miyim? Bir de bana derste el hareketleri falan yapıyordu, 6-7 şahitim var.
7. sınıfım.

Hocanın yanında küfür eden ben ve agalar buna güldü hocalar sadece bize üslubunuzu koruyun diyorlardı ama yine de here öğretmen aynı değildir. Ben Anadolu lisesindeyim siz ise ortaokul eğer giderseniz hocanıza söyleyin geleceğim falan deyin daha iyi bir liseye gitmek istedğinizi söyleyin belki disipline yollamaz. Çünkü disiplin yediğinizde 5 yıl belgenize işleniyor.

Reddet. Etmedim de. Videoya falan mı cektiler sanki? Küfür falan etmedin sen, yok öyle bir şey. Sen küfür etmedin ama o kız sana vurdu ve hareket çekti. Hatta kızdan önce sen gidip şikayet edersen kartlar tersine döner.

Umarım yaşanmaz şayet yaşanırsa küfürün ne kadar alçakça ve eden kişiye zararı olan bir davranış olduğunu unutulamaz bir şekilde öğrenmiş olursun.

Not:İlk seferde genelde uyarı verip geçerler tekrarlarsa üzer

Reddet. Etmedim de. Videoya falan mı cektiler sanki? Küfür falan etmedin sen, yok öyle bir şey. Sen küfür etmedin ama o kız sana vurdu ve hareket çekti. Hatta kızdan önce sen gidip şikayet edersen kartlar tersine döner.
açıkcası yapabilrmiyim bilmiyorum direk ondan önce şikayet esem söylemezmiki
geçen benim de anneme küfür ettiler 9.sınıfım çocuğun yüzüne vurdum hocaya gittik disiplin kurulu tartıştı gitmedik bir şey olmadı
benim de kız anneme küfür etti önceden gene yermiyim disiplin

Açıkçası yapabiliri miyim bilmiyorum direk ondan önce şikayet esem söylemezmiki.

Benim de kız anneme küfür etti önceden gene yer miyim disip.

Hocaya.

Açıkçası yapabiliri miyim bilmiyorum direk ondan önce şikayet esem söylemezmiki.

Benim de kız anneme küfür etti önceden gene yer miyim disiplin.

Vallahi ben hocaya küfür ettiği için vurduğumu söylediğimde biz sana küfür etmesi iyi bir şey demedik senin bize vurmadan önce söylemen lazımdı falan dedi sonra ben özür dileyip yumuşattım gitmedik bir şey olmadı.

Geri
Yukarı