Ortaokulda küfürden disiplin cezası alınır mı?

Arkadaşlar, ortaokul öğrencisiyim. Ağzımızdan belli küfürler çıktı ve bir arkadaşımız apandisit ameliyatı oldu, dikişli yerini gösterdi. Kızlar küfürle birlikte rehberlik hocasına, aynen hocam küfür ediyorlar ve birbirlerine özel bölgelerini gösteriyorlar dedi. Biz küfürü kabul ettik, ama göstermeyi kabul etmedik ve olayı anlattık. Hoca sözleşme imzalattı ve disipline gidebileceğimizi söyledi. Sizce gider miyim?

Hiçbir şey olmaz tekrarı olmasın diye korkuturlar ama niye ediyorsun oğlum küfür. İyi çocuk ol düzgün davran ağzı bozuk insan sokaktan öteye gidemez

Bizim bir arkadaş vardı, normalde hiç küfür etmezdi. Bir ara teneffüsteyken çok sinir ettiler bunu, o da dayanamayıp sövdü. Yanımızda da ders anlatmayan bir hoca ( müdür yardımcısı ) varmış, kafasına göre davranıp derse gelmezdi. Hoca duyup buna "Terbiyesiz herif, size kaç yıldır eğitim verememişiz." dedi. Genelde ya ben ya da o okul 1.oluyordu, baya çalışkandı yani. Hocanın derse gelmemesine falan da sinir oluyordu. Anlık sinirle hocaya "Sen benden daha fazla küfür ediyorsun, boş boş felsefe keseceğine bir kere derse gel de bahsettiğin eğitimden ver dedi." Hoca buna tutanak tuttu. Buna bir şey olmadıysa sana hiç olmaz kısaca.

Ben liseyim bizim sınıfta arkadaş ko*d**** dedi hocadan sadece sözlü uyarı aldı bir şey olmaz sadece uyarı yersin.

O da bir şey mi ben meslek lisesi öğrencisiyim hocalarla billur muhabbeti yapıyoruz 😂 ve ağzımızdan sürekli küfür çıkıyor e artık hocalar alıştı. Küfür artık hayatın içinde küfürlü konuşmayan çok az insan tanıyorum.

Arkadaşlar, ortaokul öğrencisiyim. Ağzımızdan belli küfürler çıktı ve bir arkadaşımız apandisit ameliyatı oldu, dikişli yerini gösterdi. Kızlar küfürle birlikte rehberlik hocasına, aynen hocam küfür ediyorlar ve birbirlerine özel bölgelerini gösteriyorlar dedi. Biz küfürü kabul ettik, ama göstermeyi kabul etmedik ve olayı anlattık. Hoca sözleşme imzalattı ve disipline gidebileceğimizi söyledi. Sizce gider miyim?

Kanka sen ne diyorsun ben hocanın yanında küfür ediyorum teneffüste bana kızmıyor bile.

Eğer ilk sözleşmense bir şey olmaz. Hem tutanak değil sözleşme bir daha olmayacağına dair söz veriyorsun. Disiplinlik bir olay yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı