Ortaokulda okuldan kaçmaktan dolayı ne cezası yenir?

GNCXKARTEL

Femtopat
Daha fazla  
Selam bugün 4 kişi okuldan kaçtık (orta okul) bazı kişiler hocalara söylemiş hoca tutanak tutacakmış.
Nasıl bir etkisi olur eğitim hayatıma veya okuldan atılır mıyım uzaklaştırma VSR. Olur mu?
(Not) ilk tutanağım.
(Bir not daha) sadece son derse girmedik bedenden sonra yabancı dil çekilmiyor diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bugün 4 kişi okuldan kaçtık (orta okul) bazı kişiler hocalara söylemiş hoca tutanak tutcakmış.
Nasıl bir etkisi olur eğitim hayatıma veya okuldan atılır mıyım uzaklaştırma VSR. Olur mu?
(Not) ilk tutanağım.

Hiçbir şey olmaz ailenden azar işitirsin falan ama bir daha kaçmamanı öneririm gitmek istemiyorsan gitme kaçarsan ailen hayalkırıklığına uğrayabilir.

Hiçbir şey olmaz ailenden azar işitirsin falan ama bir daha kaçmamanı öneririm gitmek istemiyorsan gitme kaçarsan ailen hayalkırıklığına uğrayabilir.

Hocam şöyle bedenden sonra yabancı dil vardı son ders yani 1 ders girmedik sadece zaten bir daha kaçmayı düşünmüyorum teşekkürler

Bir şey olmaz. Bende 5. sınıfta kaçmıştım tutanak bile tutmadılar. Ve 3. tutanakta disipline gidiliyordu sanırım. Tabi buna okuldan kaçmak dahil mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı