Kulak çınlaması

Benim de uyku sırasında artış var. Gece yarısı uyandığımda, çınlama yüzünden bir daha uyuyamıyorum. Psikolojik olduğunu sanmıyorum, çünkü uyanır uyanmaz, o sesi düşünmediğim halde kendini duyuruyor. Kulağının dibinde alarm varmış gibi. Sabaha kadar aralıksız uyuyamıyorum. Uyku ilacı kullanıyor musun?

Öyle olmasını umuyorum. 3 sene boyunca seste ya da şiddetinde değişmeler oldu mu?

Stresli olunca artıyor. Normal zamanlarda azalıyor...

19.gün çınlama devam ediyor. Haftaya eğitim araştırma hastanesinde randevum var.
20.gün çınlama devam ediyor :(
21.gün çınlamam daha da arttı. Akşamları çok zor uyuyorum. Günde 4 saatlik uykuyla duruyorum.
22.gün çınlama devam ediyor :(

Son düzenleme:
19.gün çınlama devam ediyor. Haftaya eğitim araştırma hastanesinde randevum var.
20.gün çınlama devam ediyor :(
21.gün çınlamam daha da arttı. Akşamları çok zor uyuyorum. Günde 4 saatlik uykuyla duruyorum.
22.gün çınlama devam ediyor :(

Ben 7 - 8 ay uyayamadım. Tinnitus oldun sende büyük ihtimalle. Şu attığım linke bakın işe yarıyor...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözümü varsa acayip merak ediyorum. 3 farklı doktora gittim her biri Odyometri testi istedi. Oldum çok sağlıklıymış kulaklarım. En son Nörolog bana bir kas gevşetici tarzı ilaç önerdi kullanmak istemedim. Yaklaşık 7 aydır bana eşlik ediyor sevgili kulak çınlamam, başımın etini yiyen bir eş gibi
@@derlemeler
Bu yöntem işe yarıyor mu gerçekten. Sürekli bir tedavi mi anlık rahatlatıcı mı.

Geri
Yukarı