Kulak içi kulaklık önerisi

Hayvansever89

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

2 yıldır S7 Edge'in kutusundan çıkan piyasada 100TL'ye satılan bir kulaklık kullanıyordum. Samsung marka AKG değil malum. Bu ay çöp oldu yine o bandlarda Max 200TL'ye en kötü aynı performansı alacağım bir kulaklık önerisi istiyorum. Bana şu aşağıya eklediğim modeli önerdi birçok insan ama ben genelde klasik müzik, bass, yabancı şeklinde dinliyorum bu önerilen kulaklık ta enstrüman sesleri az diyorlar bilmediğimden almadım yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL al geç. Kesinlikle sağa sola bakma. Bu hafta BİM'e gelmişti 50-60 TL arasındaydı. Normalde 70-100 TL arası oluyor. 2 yıldır kullanıyorum sadece mikrofon yerinde ki ipler dışarı çıkmaya başladı. Günde ortalama 10 saat kullanılıyor. İş yerinde bütün telefon görüşmelerimi bununla yapıyorum. Başka bir markaya bakma bile.
Linki örnek bırakıyorum daha uygununu elbette bulursun. Hatta bazı BİM'lerde hala kalmış olabilir.

Sony markalı kulak içi kulaklık kullandım çok kez. En çok da bu markadan memnun kaldım.

Merhaba arkadaşlar.

2 yıldır S7 Edge'in kutusundan çıkan piyasada 100TL'ye satılan bir kulaklık kullanıyordum. Samsung marka AKG değil malum. Bu ay çöp oldu yine o bandlarda Max 200TL'ye en kötü aynı performansı alacağım bir kulaklık önerisi istiyorum. Bana şu aşağıya eklediğim modeli önerdi birçok insan ama ben genelde klasik müzik, bass, yabancı şeklinde dinliyorum bu önerilen kulaklık ta enstrüman sesleri az diyorlar bilmediğimden almadım yorumlarınızı bekliyorum.

Bluetooth arıyorsanız sizi şu kanala alayım. Bu adam, bu işin kralıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınız için minnettarım sadece jbl e karşı ön yargım var 150tlye bir kulaklığını almıştım orjinal mikrofonu patlaktı ve iade almadılar bende çöpe attım..
Ve unutmuşum mikrofon da çok önemli çok konuşma yapıyorum

Sony markalı kulak içi kulaklık kullandım çok kez. En çok da bu markadan memnun kaldım.

Bütçenize uygunsa Sennheiser marka alabilirsiniz, gerçekten ses üzerine devrim yapmış bir marka kendisi.

Ancak JBL'i günde ortalama en az 10 saat kullanıyorum. İşe gelip giderken + gün içerisinde ortalama +20 farklı kişi ile görüşüyorum bir kişiden de sesin kötü,az,uzaktan geliyor dediğini duymadım. Kullanmadığım memnun kalmadığım ürünü de zaten sizlere asla tavsiye etmem. :)

Bütçenize uygunsa Sennheiser marka alabilirsiniz, gerçekten ses üzerine devrim yapmış bir marka kendisi.

Ancak JBL'i günde ortalama en az 10 saat kullanıyorum. İşe gelip giderken + gün içerisinde ortalama +20 farklı kişi ile görüşüyorum bir kişiden de sesin kötü, az, uzaktan geliyor dediğini duymadım. Kullanmadığım memnun kalmadığım ürünü de zaten sizlere asla tavsiye etmem. :)

Yok benim yorumum JBL T110 içindi sizin önerdiğiniz JBL'i bilmiyorum teşekkür ederim tek tek araştıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL al geç. Kesinlikle sağa sola bakma. Bu hafta BİM'e gelmişti 50-60 TL arasındaydı. Normalde 70-100 TL arası oluyor. 2 yıldır kullanıyorum sadece mikrofon yerinde ki ipler dışarı çıkmaya başladı. Günde ortalama 10 saat kullanılıyor. İş yerinde bütün telefon görüşmelerimi bununla yapıyorum. Başka bir markaya bakma bile.
Linki örnek bırakıyorum daha uygununu elbette bulursun. Hatta bazı BİM'lerde hala kalmış olabilir.

Bu modelden alma cabuk bozuluyor. T110 al.
Yorumlarınız için minnettarım sadece jbl e karşı ön yargım var 150tlye bir kulaklığını almıştım orjinal mikrofonu patlaktı ve iade almadılar bende çöpe attım..
Ve unutmuşum mikrofon da çok önemli çok konuşma yapıyorum
Anladim. Gecmis olsun bu tur durumlar cok yasaniyor. Iade almamasi onlarin isini uzuvlariyla yaptiginin gostergesi aksi takdirde degistirirlerdi. Bence vazgecme T110 al keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı