Kule tipi soğutucu önerisi

Bütçeden değil, Arctic fiyatları saçma derecede arttı, o parayı vermek istemiyorum, sıvı soğutmaya yöneleceğim ama kasamın üst tarafında radyatör desteği yok, ön tarafa da takmak istemiyorum, mecburen kaliteli bir kule tipine yöneleceğim.
Sıvı soğutma da kullansan, hava soğutma da kullansan Arctic'ten şaşmamalısın. Noctua alamıyorsan Arctic almalısın. Şuanda dünyada en sessiz soğutuculara sahip.

Teşekkürler arkadaşlar, yarın mevcut işlemcimi satıp yenisini alacağım, tahmini perşembe günü elimde olur, e hemen de OC işine girişmeyi düşünmüyorum, dediğiniz gibi normal fiyattan stoklara gelirse tabii ki Arctic alırım, gücünün farkındayım o soğutucunun. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler.
Hyper 212 gibi bir ürün de işinizi görür. Arctic almak boynunuzun borcu değil. Tek iyi olan o da değil. Bütçeniz nedir?

260 liraya Dark X126 aldım. Anakartım tarihi eser olduğu için aRGB girişi yok. Bu yüzden ledleri çalıştıramadım. Onun dışında çok memnunum.

Hyper 212 gibi bir ürün de işinizi görür. Arctic almak boynunuzun borcu değil. Tek iyi olan o da değil. Bütçeniz nedir?
600-700 TL verebilirim aslında daha da yükselir ama sıvı soğutma fiyatlarına da almak istemiyorum, sıvı soğutma da almayacağım, ona göre önerebilirsiniz.
260 liraya Dark X126 aldım. Anakartım tarihi eser olduğu için aRGB girişi yok. Bu yüzden ledleri çalıştıramadım. Onun dışında çok memnunum.
B450 Tomahawk Max, B450 anakartlar arasında en üst seviyelere oturuyor ama bunda da yok, belimi çok büküyor bu durum, fan alacağım 4 pinli arıyorum hep :D

O artic ürününü geçecek bir sürü kule tipi soğutucu biliyorum :) Be quiet dark rock 4 pro ya bir bakın bakalım :)

Geri
Yukarı