Kumar bağımlılığından nasıl kurtulunur?

Daemons

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, öğrenciyim. 18 yaşındayım, kumar oynayan birkaç arkadaşımın gazıyla ben de belki katlarim diye 100 TL yatırdım ve dakikasında kaybettim. 100 lirami çıkarmak için bir daha para attım kaybettim, bir daha attım, kaybettim. Böyle böyle 2 günde 1200 TL gibi bir miktar eksideyim, kendimi nasıl durdurabilirim? Buna rağmen bu saatte ATM'ye gidip para yatırasım geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öğrenciyim. 18 yaşındayım, kumar oynayan birkaç arkadaşımın gazıyla ben de belki katlarim diye 100 TL yatırdım ve dakikasında kaybettim. 100 lirami çıkarmak için bir daha para attım kaybettim, bir daha attım, kaybettim. Böyle böyle 2 günde 1200 TL gibi bir miktar eksideyim, kendimi nasıl durdurabilirim? Buna rağmen bu saatte ATM'ye gidip para yatırasım geliyor.

Hocam kazanamayacağınızı düşünün. Başka şeylerle uğraşıp oyalanın. Psikoloğa gidebilirsiniz.

Kazanana kadar yatırmaya devam et.

Tüm paranızı yatırıp kaybedin ancak öyle kurtulursunuz.
Asla katılmıyorum buna eğer gerçekten bağımlılık varsa daha da kötü bir batağa girer. Ciddi bir bağımlılığınız varsa profesyonel destek almanız gerekir burada herkes deneyimlerinden konuşuyor ama her insan farklıdır, profesyonel desteğe başvurmak sizin için en iyisi olacaktır.

Oynamayın hocam yazıktır paranıza en basitinden o parayı askıda ekmek almak için harcasanız kaç kişinin karnı doyardı kim bilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimse yapmamış bari ben yapayım dedim.😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı