Kur'an-ı Kerim'in değişime uğramadığına dair kanıtlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başka cevaplar aramıyoruz, konu belli. Değiştirilmediyse neden sadece kitaplar üzerinden ilerleniyor?
Hadi onu geçtim, madem kusursuz oluyor yahut dinler arasında en iyisi. Neden hala çelişkilerin cevabını veremediniz? Sizden mantıklı cevaplar bekliyoruz, ki cevaplayamazsınız. Sadece Müslümanım diye gezinirsiniz, ancak iş sorgulama olunca ''Yalan söylüyorsunuz, o öyle değildi'' dersiniz. Yine doğrusunu söyleyemezsiniz ve çelişkide boğulursunuz.

Başka cevaplar aramıyoruz, konu belli. Değiştirilmediyse neden sadece kitaplar üzerinden ilerleniyor?
Hadi onu geçtim, madem kusursuz oluyor yahut dinler arasında en iyisi. Neden hala çelişkilerin cevabını veremediniz? Sizden mantıklı cevaplar bekliyoruz, ki cevaplayamazsınız. Sadece Müslümanım diye gezinirsiniz, ancak iş sorgulama olunca ''Yalan söylüyorsunuz, o öyle değildi'' dersiniz. Yine doğrusunu söyleyemezsiniz ve çelişkide boğulursunuz.

Hocam elimden geldiğince bütün attığınız ayetleri inceleyip cevap vereceğim. Beklemede kalınız.

Hocam elimden geldiğince bütün attığınız ayetleri inceleyip cevap vereceğim. Beklemede kalınız.
Umarım delilli veya mantık ile cevap verirsiniz, zira diğer türlü hayalperestlikten başka bir şey olmuyor.

Dinler şu anda bile yetersiz kalırken gelecekte ne olacak? Yapay zeka, sanal dünyalar ve sanal paralar gibi dinlerin açıklamakta zorlanacağı tonlarca konu olacak.
Din yetersiz kalmıyor ki? İnsanlar, akletmiyor. Dinlerin açıklayamadığı bir konu yok. Temel kurallar belli.

Aynı tanrı neden önce gönderdiği kitapları koruyamadı acaba, sadece soruyorum 🤔
Dinlerin açıklayamadığı bir konu yok.
Bana yerçekimini açıklayan bir din söyler misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı