Kurulumdan sonra Ethernet kexti kurma

Yine iki programla da denedim olmadı. Nasıl yaptığımı anlatayım belki yanlış yapıyorumdur. Configi ProperTree ile açıp Windows + Shift+ R yapıp "kext" klasörüne tıklayıp "Choose" deyip sistemi yeniden başlattım.
Bu EFI dosyasını yeniden düzenlemeye çalışmışsınız sanırım ve buna gerek yoktu. Ben zaten bu işlemi yapmıştım. Sadece önceki EFI dosyasını silip yerine bunu koyun. OCC veya ProperTree ile uğraşmanıza gerek yok.

Bu EFI dosyasını yeniden düzenlemeye çalışmışsınız sanırım ve buna gerek yoktu. Ben zaten bu işlemi yapmıştım. Sadece önceki EFI dosyasını silip yerine bunu koyun. Occ veya propertree ile uğraşmanıza gerek yok.

Hocam verdiğiniz EFI ile temiz kurulum yaptım. Şu an internete bağlı bir şekilde kullanıyorum fakat ilk kurulumda da olan bir durum var. Mac kasıyor. Sanki ekran kartı driverı kurulmamış Windows gibi. Acaba ekran kartı kexti mi kurmak gerek? Çunkü yavaş, kasıyor ve ekran yırtılmaları var. Safari'yi açıyorum kasiyor. Ekran kartı ile ilgili bir şey mi kurmalıyım?

Hocam verdiğiniz EFI ile temiz kurulum yaptım. Şu an internete bağlı bir şekilde kullanıyorum fakat ilk kurulumda da olan bir durum var. Mac kasıyor. Sanki ekran kartı driverı kurulmamış Windows gibi. Acaba ekran kartı kexti mi kurmak gerek? Çunkü yavaş, kasıyor ve ekran yırtılmaları var. Safari'yi açıyorum kasiyor. Ekran kartı ile ilgili bir şey mi kurmalıyım?
Başka sorunlarınız için yeni konu oluşturunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı