Kuşum öldü

Bak bir tane kuş buldum, 1 ayda konuşmaya başladı. Ama ne mi oldu? Bizimkiler balkondan kaçırdı, gitti. Biraz üzüldüm ama hemen unuttum. Bilemiyorum, az baktım diye mi neredeyse hiç üzülmedim yoksa bende mi sorun var?

3 yıllık muhabbet kuşumu iki kere göz göre göre kaçırdık. Birinde bulduk şanslıydık ancak diğerinde bulamadık. O duyguyu çok iyi bilirim, geçmiş olsun. Tüm ev, kuşla ilgisi olmayan babam bile etkilenmişti gerçekten. Yenisini alınca 5-6 aya alışıyorsunuz ama :)

3 yıllık muhabbet kuşumu iki kere göz göre göre kaçırdık. Birinde bulduk şanslıydık ancak diğerinde bulamadık. O duyguyu çok iyi bilirim, geçmiş olsun. Tüm ev, kuşla ilgisi olmayan babam bile etkilenmişti gerçekten. Yenisini alınca 5-6 aya alışıyorsunuz ama :)
İki kere kaçırdık. Daha doğrusu babam kaçırdı. Ulan adam, balkonda kuş kafesi mi temizlenir? Hep de aynı sebepten kaçtı, biliyor musun?

İki kere kaçırdık. Daha doğrusu babam kaçırdı. Ulan adam, balkonda kuş kafesi mi temizlenir? Hep de aynı sebepten kaçtı, biliyor musun?
Benim de babam kaçırdı 😆 Bağ evinde kuşu her zaman olduğu gibi salmıştık, her taraf yeşillik olduğu kaçmaya bayağı bi' niyetlenmişti. Ön kapıdan geleceğim, kuşu arkaya götürün diyen babam arka kapıdan gelmesiyle kuşun kapıdan fırlaması bir oldu. Daha sonra kuşa suç atıyorlar, kaçmayan niyetliymiş diye...

Geri
Yukarı