Kuşum öldü

Makaleler
2
Yer
Türk Telekom Arena
Daha fazla  
Çok sevdiğim bir kuştu. Konuşmayı biliyordu ve hep elime geliyordu. Yani bayağı bağlıydı bana. İnşallah şimdi mutludur cennette ve başka kuşlarla oynuyordur. Olumlu düşünmeye çalışıyorum. Artık sabah beni kim "cicikuş" ile kaldıracak diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. :( Bir hayvana çok bağlanıp, onu bir anda kaybetmek çok kötü hissettiriyor. O yüzden kendimi çok bağlamamaya çalışıyorum, çünkü biliyorum ki elbet bir gün başıma gelecek. Tekrardan geçmiş olsun. Öldü diye üzülmeyin, o diğer tarafta kendine çok güzel bir yer bulmuştur. :)

Çok sevilen bir evcil hayvanı kaybetmek çok kötü hissettiriyor. Bembeyaz bir hint bülbülüm vardı ve hayatını kaybetti. Sanki ruhumuz bağlanmıştı. Yumurta gibiydi öldüğünde şişmişti. Gidip kendi ellerimle gömdüm. Kedilerin falan yemesine göz yumamadım. Sonrasında sokaktan bir yavru alıp kedi sahiplenmiş oldum. Bir sene boyunca baktım, kucağımda uyuttum ama bir gün ayrılmamız gerekti. Ben de kedileri çok seven halama teslim ettim onu. Şimdi de 9 tane bebeği varmış. 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı