Kuşum öldü

Kayra Temel

Hectopat
Makaleler
2
Gerçekten berbat bir duygu. O kadar alışmıştım ki, çok seviyordum. Evde her zaman bir ses vardı. Şu an ev sessiz. Daha dün gayet iyiyken, bugün kafesinde hareketsiz yattığını gördüm. Ayakları tutmuyor gibiydi. Ben dokunduğumda gözlerini açıyor ve etrafa bakıyordu, fakat bıraktığımda tekrar gözleri kapanıyordu ve tüyleri aşırı kabarıktı. Veteriner yolunda öldü. Bayağı berbat bir şey. Her ne kadar kuş da olsa alışınca üzüyor. Hayvan beslemenin en kötü yanı, ölümünde yanında oluyorsun. Kedi, köpek falan beslesem, ölümünü görsem bayağı yıkılırdım herhalde.

Gerçekten berbat bir duygu. O kadar alışmıştım ki, çok seviyordum. Evde her zaman bir ses vardı. Şu an ev sessiz. Daha dün gayet iyiyken, bugün kafesinde hareketsiz yattığını gördüm. Ayakları tutmuyor gibiydi. Ben dokunduğumda gözlerini açıyor ve etrafa bakıyordu, fakat bıraktığımda tekrar gözleri kapanıyordu ve tüyleri aşırı kabarıktı. Veteriner yolunda öldü. Bayağı berbat bir şey. Her ne kadar kuş da olsa alışınca üzüyor. Hayvan beslemenin en kötü yanı, ölümünde yanında oluyorsun. Kedi, köpek falan beslesem, ölümünü görsem bayağı yıkılırdım herhalde. F
Aklıma birlikte büyüdüğüm 8 yaşındaki(belki de daha büyük olabilir) geldi, baya bir sene önce minik bir hatamız yüzünden kaçtı ve gece kaçtığı için sanırım evimizi tekrar bulamadı :(. Geçmiş olsun adınıza üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı