Kuzenim beni Kanada'ya davet etti

Ben de artık şu ülkeden gitmek istiyorum. Maddi durumumuz iyi ama aileme bir yük olacağımdan kalmayı tercih ediyorum şu an. Sonuçta oraya gidince havadan para gelmeyecek bana.
Ben de artık şu ülkeden gitmek istiyorum. Maddi durumumuz iyi ama aileme bir yük olacağımdan kalmayı tercih ediyorum şu an. Sonuçta oraya gidince havadan para gelmeyecek bana.

25 yaşındaki kuzenim bugün anneme mesaj atmış, Kanada'ya getirmek istediğini söylemiş beni. Annem daha 14 yaşında olduğumu, lise sona geçince gidebileceğimi söyledi. Arkadaşlar, benim gitmem için ailemin maddi durumu falan da soruluyormuş ve mal varlıkları.

1 ev 1 arabamız ve +20 k gelirimiz var, kuzenimin davetiyle gidebilir miyim?

Kuzenimin yazdığı mesaj:
Yenge, senin büyük çocuk kaç yaşında? Buraya getirmeyi planlıyorum, zaten insan kıtlığı var burada. Getiririm ama maddi anlamda yardımı siz verirsiniz, ufak yardım yapabilirim fakat söz veremem.

Lise sonda gitme ihtimalim kaç? Çünkü cidden burada durmak istemiyorum.
Hemen gitmelisin.

Ayak işlerinizi yaparım, elimden her iş gelir. Beni de alın, lütfen.
(!)
Ayak işlerinizi yaparım, elimden her iş gelir. Beni de alın, lütfen.
(!)

Discord bakın.

25 yaşındaki kuzenim bugün anneme mesaj atmış, Kanada'ya getirmek istediğini söylemiş beni. Annem daha 14 yaşında olduğumu, lise sona geçince gidebileceğimi söyledi. Arkadaşlar, benim gitmem için ailemin maddi durumu falan da soruluyormuş ve mal varlıkları.

1 ev 1 arabamız ve +20 k gelirimiz var, kuzenimin davetiyle gidebilir miyim?

Kuzenimin yazdığı mesaj:
Yenge, senin büyük çocuk kaç yaşında? Buraya getirmeyi planlıyorum, zaten insan kıtlığı var burada. Getiririm ama maddi anlamda yardımı siz verirsiniz, ufak yardım yapabilirim fakat söz veremem.

Lise sonda gitme ihtimalim kaç? Çünkü cidden burada durmak istemiyorum.

Maddi durumunuz iyiymiş aslında. Gitmemek daha iyi olabilir.

Danimarka ve diğer iskandinav ülkelerinden sonra en zor oturum ve benzeri izinler Kanada'da alınır haberiniz olsun. Davet gibi şeyler geçici olur.

Geri
Yukarı