Arkadaşım beni kullanıyor

Beraberken olur ya çok kötü bir şey yapsanız veya kazayla olsa suçu sana bile atabilir.Ne halt yiyeceksin ondan sonra? Öyle arkadaş olmaz olsun

Ne deseniz haklısınız hocam, ben yine hayır diyemedim. Sanıyorsam okullar açılınca konuşacağım veya ters yapacağım. Konu için yardımcı olan herkese teşekkürler.

Okulların açılmasını bekleme dostum acilinden hayatından çıkarman gerekiyor başıma geldiğinden dolayı biliyorum. Biraz daha arkadaş kalırsan üzerine suç dahi atabilir bunun farkına var lütfen. Senin iyiliğin için diyorum çünkü bu arkadaşlık adı altındaki saçmalığı devam ettirirsen sonu pek hoş olmayacak haberin olsun. Çok ağır bir ders alırsın. Buna hiç gerek yok isterse aynı sınıfta olsun vazgeçilmez değil. Sana arkadaş mı yok. İllaki zamanla birini bulursun bulmazsan bile kendine yetmelisin. Sor bakalım konuştuğu kişilere seni nasıl anlatıyormuş, kimin ne olduğunu o arkadaşım adı altında bırakamadığın sana zarar veren elemanı daha iyi tanırsın. O zaman da acı bir şekilde hayır nasıl denilir öğrenirsin dostum.

Okulların açılmasını bekleme dostum acilinden hayatından çıkarman gerekiyor başıma geldiğinden dolayı biliyorum. Biraz daha arkadaş kalırsan üzerine suç dahi atabilir bunun farkına var lütfen. Senin iyiliğin için diyorum çünkü bu arkadaşlık adı altındaki saçmalığı devam ettirirsen sonu pek hoş olmayacak haberin olsun. Çok ağır bir ders alırsın. Buna hiç gerek yok isterse aynı sınıfta olsun vazgeçilmez değil. Sana arkadaş mı yok. İllaki zamanla birini bulursun bulmazsan bile kendine yetmelisin. Sor bakalım konuştuğu kişilere seni nasıl anlatıyormuş, kimin ne olduğunu o arkadaşım adı altında bırakamadığın sana zarar veren elemanı daha iyi tanırsın. O zaman da acı bir şekilde hayır nasıl denilir öğrenirsin dostum.
Dediğinizi yapmaya çalışacağım hocam, sağolun.

Bağlantını kes benimde öyle arkadaşım var.
Siz hala arkadaş mısınız hocam o arkadaşınızla?

Hocam bu bahsettiğim çocuğun tersi v.s belli olmuyor. Konuda belirttiğim gibi bana yaptığı kötü şeyler var fakat yaptığı iyi şeylerde var, acaba yaptıklarını yüzüne doğru vursam değişir mi? Yoksa farklı bir şey mi yapmalıyım?
Benimde sanaldaki öyle.

Arkadaşları da sanıyor en iyi kız o.

Çocuğun yaptıklarını söyleyip yüzüne mi vursam daha iyi olur yoksa ilişikimi direk kesmek mi hocam? İlişikiyi direk kesmek biliyorsunuz, sıkıntılı biraz.

Dostum araya atlıyorum ama senin adına üzülüyorum çünkü neler olacağının farkında değilsin şu ilişkiyi kes lütfen çocukla ne olursa olsun kes.

Geri
Yukarı