Kuzenine aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet normal.
Kardeşin veya senden çok küçük bir çocuk olmadığı sürece normal(kardeş gibi büyüdüyseniz orası ayrı konu)

Duygularım darmadağın anlayamazsın Bendeki kalp sende olsa taşıyamazsın

Sadece güldüm :D. Ilk 1 haftada 3 kilo verdim. Ayrıca bu süre boyunca evden dışarıya çıkmadım. Depresyona girdim kısacası. (Daha fazla açıklamak isterdim de çalışıyorum.)

Amma drama yaptın sen de ha. Sanki kuzeninden başka kız yok dünyada.

Ilk başlarda bende yok, aşık oldum işte, geçmez falan diyordum. Geçiyor arkadaşlar. Bu sadece kuzen için geçerli değil bu arada :D. Genel olarak tüm aşklar için geçerli.

İçine kapalı toplumlarda normal(?) olarak görülüyor. Zira karşı cinsler ile özgürce uzun uzun, doya doya vakit geçirme fırsatı pek olmuyor. Aileler tutucu olabiliyorlar falan. Dışarıdan yakın kız arkadaşlar olmayınca da, kuzenin en ufak yakın kontağı ve samimi konuşması heyecan yaratıyor.
Olay tamamen bundan ibaret olabilir diye sosyolojik okuma yaptım.
Bu konuda bilimsel bir araştırmam olmasa da, tezime inanıyorum.

Dolayısıyla, bence iyi bir şey değil. Çıkın gezin, sınıftan falan arkadaş edinin ve yakınlaşın.

(?): Aslında normal olmayan ama sosyoloji gereği normalleşmiş bir davranış biçimi.

Biri aşk mı dedi? Aşk nedir bilir misiniz? Aşk demek onu gördüğünde, düşündüğünde, hissettiğinde kelebeklerin karnında uçuşmasıdır. Tüm vücudunun hafiflemesidir. Ayaklarının yerden kesilmesidir. Hayallerinin tekdüze olmasıdır ve sadece onunla süslenmesidir...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı