.kvag Uzantı Virüsü

asdasd.png

Virüsü değil. Uzantıyı tespit ediyor.
Hocam programı doğrumu kullandım emin değilim istediğiniz sonuç bu muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Hangi diskte ise o diski seçip yapacaksın. Şifrelenmiş ve şifresiz aynı dosyalardan birkaç tane unutma upload etmeyi.
3.5 gb videonun neresini upload edeyim hocam resimli halini atıyorum buraya işine gelen yapar benim başım 2 gün ağrıdı milletin başı ağrımasın diye uğraşıyorum resimli hallerini upload ederek atıyorum buraya. Burada sadece video için yaptığım örnekleri sırasıyla göstercem yapıpta düzeltebilen olursa konuya yazsın :)
1.Resimde verdiğiniz programın sonucu var link : İndir asddsa png
2.Resimde videonun uzantısını değiştirmek için klasör seçeneklerinden tiki kaldırıyorum link : İndir dsdsds png
3.resimde .kvag uzantısını silip sadece .mp4 olarak kaydediyorum link:İndir Adsız2 png
4.resimde mp4 olarak değiştiriğim videoyu "digital video repair" programıyla yeniden yazdırıyorum adım adım atıyorum
1.adım link: İndir Adsız3 png
2.adım link: İndir Adsız4 png
3.adım link: İndir Adsız5 png
4.adım burada ekrana seçenek veriyo işleme devam etmesi için evet diyoruz
link: İndir Adsız6 png
5.adım video dönüştürme işlemi bitiyor link :İndir Adsız png

5.resimde windows media playerden açılmadığı için farklı bir media player kullanarak videoyu açıyorum
link1: İndir A213412dsız png
link2: İndir taız png

6.resimde video açılıyor link : İndir 12414213ız png

Deşifre olmadan açmaya çalışıyorsun, MPC zaten hasarlı dosyaları da çoğu zaman açtığı için açıyor. Kısmi çözüm diyebiliriz şanslısın biraz da. Tam şifreleyemeden bir işlem yapılmış yoksa açılmazdı o kadar hasarsız.

Deşifre olmadan açmaya çalışıyorsun, MPC zaten hasarlı dosyaları da çoğu zaman açtığı için açıyor. Kısmi çözüm diyebiliriz şanşlısın biraz da. Tam şifreleyemeden bir işlem yapılmış yoksa açılmazdı o kadar hasarsız.
Doğrudur, denemekten zarar gelmez. Gom Player ile de çalıştı VLC Player LED'e açıldı ama Windows Media açmıyor bir de USB diske atıp televizyonda çalışması için denedim televizyonda da çalışmadı bunu en sağlıklı şekilde nasıl geri alabiliriz bir fikrin var mı, bandayacağım ile kaydetmeye çalıştım ama PC çöp olduğundan video kasıla kasıla kayıt oluyor :d ne yapsam bilemedim, ayrıca digital video Player ile dönüştürmeden önce videoyu açamıyordum. Kvag uzantısını silip. MP4 yazmama rağmen sizce şansmı yoksa gerçekten işe yarıyor mu? :)

windows media açmıyor
WMP zaten normal videoları bile açamıyor bakma sen ona :)
ayrıca digital video player ile dönüştürmeden önce videoyu açamıyordum .kvag uzantısını silip .mp4 yazmama rağmen sizce şans mı yoksa gerçekten işe yarıyor mu :)
Söylediğin yazılım hasarlı dosyaları onarıp medya verisini almaya yarıyor. Yani veri içinden medya verisini ayıklayabildiğini ayıklayıp kodek ile bir formata dönüştürüyor olayı bu.
Bu şans değil pek. şans olan şifreleme başladığında kesinti yaşayıp tam şifreleyememesi.
bunu en sağlıklı şekilde nasıl geri alabiliriz bir fikrin var mı?
Dönüştürdüğünü format factory ile bir daha farklı bir formata dönüştürmeyi deneyebilirsin.

Geri
Yukarı