Uzantı Virüsü Temizleme

Sıfırlamayı pek tavsiye etmiyorum. Zaten verileri kurtarmaya çalışmayacaksanız o halde isterseniz dediğim gibi AV ile taratın veya temiz kurulum yapın gitsin.
AV ile taratamıyorum. Sorun orda. Kurarken hata veriyor. Yanımda USB olmadığı için mecburen sıfırlamam lazım. Sıfırlamayı neden tavsiye etmiyorsunuz onu anlamadım.

AV ile taratamıyorum. Sorun orada. Kurarken hata veriyor. Yanımda USB olmadığı için mecburen sıfırlamam lazım. Sıfırlamayı neden tavsiye etmiyorsunuz onu anlamadım.
Zararlı yazılım tarzı şeylerde sorun çıkarabiliyor. Normal sıfırlamada bile bazen ileride sorun çıkabiliyor. Sorun olur kesin diyemeyiz ama bu tarz şeyler yaşanabiliyor. Kurulurken ne hatası veriyor?

beyler banada bulaştı malwarebytes ile sildim fakat geri yükleniyor ve dosyalarımı .moka ile şifreliyor yardım edebilirmisiniz . birde msconfigde başlatmada bgvdbbaj ddiye bir şey var kaldırıyorum geri tik işareti aktif oluyor silinmiyorda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı