KVK Garantili Xiaomi Mi 8 Lite alınır mı?

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar size kafamdaki soruları sormak istiyorum. Daha önce KVK garantili bir telefon almadim.

KVK garantisi nedir nasıl bir garanti hizmeti sunar?
KVK garantili bir telefon alınır mı?
KVK garantisi sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
KVK genel olarak çoğu cep telefonuna garanti desteği sağlıyor ben sorun yaşayanı görmedim. Ayrıca telefon da gayet güzel bence alabilirsin.

Kvk iyisiyle kötüsüyle Türkiye'deki en iyi servis veren firmalardan biridir. Fakat Xiaomi yerine Huawei veya Oppo tavsiye ederim , malzeme kalitesi ve kamera olarak her türlü çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Kvk iyisiyle kötüsüyle Türkiye'deki en iyi servis veren firmalardan biridir. Fakat Xiaomi yerine Huawei veya Oppo tavsiye ederim , malzeme kalitesi ve kamera olarak her türlü çok daha iyi bir seçim olacaktır.
Huawei veya opponun hangi modelleri ? 1900 TL bütçem var daha arttiramam. Öneri alirim.

Selamlar öncelikleriniz nedir? Araya girdim ama. :)
Öyle illada şusu olsun diye bir önceliğim yok :D. Genelde instagramda takılır. Pubg mobile vs oynarım. Bütçem 1900 TL. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihazı almak istiyorum. Öneriniz varsa beklerim :).
Alın tabiki hatta 2400 TL'ye kadar çıkabilirseniz POCOPHONE F1 öneririm.
Ne yazık ki o kadar çıkamam. Maksimum 1900 TL. Başka bir öneriniz varsa buyurun. Ama sanırsam en iyisi o fiyat aralığında Mİ-8 Lite. Ayrıca Mİ storedan Xiaomi Mi-8 Lite tek türkiye garantili satıcı diyor. Ve 1800 tl. Ama Hepsi Burada üzerinde 1600'e var. İthalatcı garantili diyor. İthalatçı ve KVK farkı nedir ? Anladığım kadarıyla KVK Türkiye garantili oluyor. Yoksa yanlış mı anladım :).

Hocam öncelikle bütçenize uygun 2 adet cihaz var, bunlardan birisi Mi8 Lite, diğeri ise GM9 Pro, ancak ben de tercihimi Mi8 Lite'dan yana kullanırdım. Garanti konusuna gelecek olursak, cihazların garanti konusu 2'ye ayrılır; bunlardan birisi distribütör garantisidir, yani örnek verecek olursam Samsung'un veya Xioami'nin kendi servis hizmetlerini vermesidir, diğeri ise ithalatçı garantisidir, onu da düşünün ki siz bir firma açmışsınız, telefonları ülkeye ithal eden sizsinizdir, servis desteğinizi de siz verirsiniz. KVK Ülkemizde bilindik ithalatçılardandır, sorun olacağını düşünmüyorum, zaten garantilerde her şey kullanıcı hatası neredeyse çok da önemi yok.[emoji16]

Hocam öncelikle bütçenize uygun 2 adet cihaz var, bunlardan birisi Mi8 Lite, diğeri ise GM9 Pro, ancak ben de tercihimi Mi8 Lite'dan yana kullanırdım. Garanti konusuna gelecek olursak, cihazların garanti konusu 2'ye ayrılır; bunlardan birisi distribütör garantisidir, yani örnek verecek olursam Samsung'un veya Xioami'nin kendi servis hizmetlerini vermesidir, diğeri ise ithalatçı garantisidir, onu da düşünün ki siz bir firma açmışsınız, telefonları ülkeye ithal eden sizsinizdir, servis desteğinizi de siz verirsiniz. KVK Ülkemizde bilindik ithalatçılardandır, sorun olacağını düşünmüyorum, zaten garantilerde her şey kullanıcı hatası neredeyse çok da önemi yok.[emoji16]
Anladım. Peki bu linklerdeki:

Bu ve
Bunun farkı nedir acaba. 100 TL fark var arada. Dediğinize göre KVK ithalatçı firma olduğundan kendisi veriyor garantisini. Ama hepsibirada da olaninkini kim veriyor cozemedim :). Bakarsan sevinirim.

Alternatif gm9 pro ve 2000 tl'lik canavar meizu x8 bu ikisi daha iyi. Mi8 lite bir forumda şebeke kesintileri (sinyal gücü ile alakalı zanedersem) olduğuna dair yorumlar gördüm, ayrıca bildirim görüntüleme'de de sıkıntı yaşanıyor alacaksanız mi8 lite bunları bilerek alın. Gm 9pro şuan sorunsuz görünüyor ama kamera arayüzü basit deniyor yinede iyi cihaz şuan sorunsuz olduğu belirtiliyor bence ya 9pro yada meizu x8 bekleyin çünkü stokları bitti gelirmi (?) gelirse ne zaman gelir bilmiyorum, çok güzel cihazdı ama.
Anladım. Peki bu linklerdeki:

Bu ve
Bunun farkı nedir acaba. 100 TL fark var arada. Dediğinize göre KVK ithalatçı firma olduğundan kendisi veriyor garantisini. Ama hepsibirada da olaninkini kim veriyor cozemedim :). Bakarsan sevinirim.

Hb ithalatçı zanedersem ama siz yine mümkünse kvk bakın. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı