Kvteknoloji 3 haftadır bozuk monitörü iade almıyor

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Yaklaşık 3 haftadır yolladıkları bozuk monitörü iade almadılar (N11 üzerinden alınma.) Ve mağazayı kapatmışlar dün nispeten araştırma yaptım kimler ne değiller diye pek bir şey bulamadım ama bulduklarım şu şekilde;
Bu iade ekranı;

Ekran Görüntüsü (21).png

Mağaza kısmında gördüğüz gibi kvteknoloji yazıyor üstüne bastığınız da ise;

Ekran Görüntüsü (22).png

Mağazayı kapatmışlar; kargo takipten vs görebildiğim kadarıyla isimleri sanıyorum ki "kavi teknoloji" ya da "kav teknoloji" ikisinden birisi büyük ihtimalle;

Ekran Görüntüsü (23).png

Mailime baktığım zaman yurtiçinden kargo takip gelmiş oraya baktığımda ise yine aynı isim ama anlamadığım şey yurt içi ile gelip kargoist ile gitmesi, numarayı gizlemedim yurtiçinin kendi numarası sonuçta konunun onlar ile alakası yok;

Ekran Görüntüsü (25).png

Google da kavi teknolojiyi arattığım zaman bir sürü firma çıkıyor fakat hepsinin iletişim bölümüne baktığım da hiçbirisi kartalda değil yani onları eliyorum bu adamlara dair bir şey bulamadım açıkçası, bazı forumlarda bot bastıkları söylenmiş ben aldıktan sonra gördüm ama şu yorum bot değildir ya;

Ekran Görüntüsü (24).png

O kadar saçma bir yorum ki asla unutamıyorum, neden vaktin olduğunda incelemedin? İnanılmaz her neyse, tüm bunların dışında Hepsiburada üzerinde kvteknoloji adında bir yer buldum soru sorma kısmından ulaşmaya çalıştım cevap bekliyorum %50 ihtimal ile onlar ya da değiller bilmiyorum çünkü çok ortaya karışık bir isim, sıkıntı olmaması adına HB olanı eklemiyorum, Google da yine N11 iade işlerine baktım birisi demiş mağaza kapattılar desteğe yazdım bakiye olmadığı için ödemediler, birisi demiş çok yardımcı oldular vs. benim deneyimim ise şöyle:

Ortalama 3 haftadır yazıyorum ve bana kayıt oluşturduk deyip geçiştiriyorlar. Dün zorlayıp biraz sorguladım arka planda birçok işlem ile uğraşıyoruz diyorlar (ya asla uğraşmıyorlar ya da mağaza kapandığı için uğraşıyorlar bilemem). Satıcının iletişim numarasını istediğimde vermediler. Halbuki arayıp küfür etmeyecektim insan gibi soru soracaktım olmadı, Mayıs'ta askere gideceğim için dava işleri vs uğraşmak istemiyorum. 22 yaşındayım hayatımda değil polis karakoluna gitmek gbt bile yapılmamış birisiyim. Ailemin boşanması harici adalet sarayına gitmek istemiyorum açıkçası ki gidiliyor mu ondan da emin değilim, yani diyeceklerim bu kadar. Bu kadar zaman geçtiği halde ne sorun çözüldü ne bir şey oldu giden para sadakam olsun, Chrome'da açık olan videoya pek takılmayın içimden geçenler diyebilirim aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı