Kwellada uyuz tedavisinde işe yarıyor mu?

Sammy Winchester

Hectopat
Daha fazla  
Doktor bu kremi yazdı. Bunu 2 hafta süreceğim haftada bir gün olacak şekilde. Ben bunu ilk sürdüğüm zaman terledim, terleyince krem akmaya başladı, bende soğuk bir odaya geçip kremi tekrar sürmek zorunda kaldım, bu yüzden de kremin şişesinin %75'i falan sürmüş oldum diyebilirim. Gelecek hafta tekrar süreceğim bu sefer fazla abartmadan elimden geldiğince az tutacağım ama kremin dokunmadığı boş yer bırakmamaya özen göstererek süreceğim, az sürmem bir sorun olur mu? Çok kafaya takıyorum. Ayrıca bu krem işe yarıyor mu? 5 aydır uyuz var çok ilerlediğini düşünmüyorum, önceden bacağımda çok feci yaralar çıkıyordu ancak artık yara yerine kırmızı minik noktalar çıkıyor kaşıdığım zaman. Eğer bu krem işe yaramazsa Wilkinson pomad kullanacağım, Wilkinson pomad daha güvenilir geliyor fakat doktor Kwellada yazdı, internete baktığımda herkes Wilkinson pomad ilacının daha etkili olduğunu ve Kwellada'nın işe yaramadığını söylüyordu. Evde tek kaşınma sorunları yaşayan benim, her ne kadar ailem de krem sürmesi gerekse de krem sürmüyorlar sadece ben süreceğim, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Büyük ihtimalle uyuz'dan kurtulsam dahi bir aile bireyinden tekrar bulaşacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı