Redpill işe yarıyor mu?

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. İlişkilerde başarısız olmak OKB ile birleşince rezalet bir hal alıyor. En son DR. Redpill'i gördüm ve merak ettim. Girdiğimde güzel şeyler anlattığını gördüm. Erkek adam diye bir site önerdiler ama baktığımda çok uç şeyler vardı.

Deneyen, iyi sonuç alanlar oldu mu? Hayatın merkezine kendini koymak okey ama tüm kadınları genellemek doğru mu?

Ayrıca bahsettiğim site mesajlaşırken soru sormayın diğer herkes röportaja dökmeden soru sorun yoksa ilerlemez diyor bana 2. doğru geliyor.

Yani uzun lafın kısası deneyen ve olumlu/olumsuz sonuç alan oldu mu? Boş diyen çok fazla kişi var ama deneyip iyi sonuç alan da çok kişi var. O yüzden sadece deneyenleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redpill kendini alfa sanan ucubelerin yarattığı bir konu, her kadın erkeğe, her erkek kadına muhtaçtır, erkek her işi yapamaz, kadın her işi yapamaz. Bu bir düzendir, toplumsal düzeni sağlar.

Böyle antin kuntin işlerin adamı olmayın. Neymiş maskülenlikmiş redpillmiş sen kendin ol ne doğru geliyorsa onu yap. Böyle aşağılık kompleksli ezik insanların barındığı ortamdan anca sende onlar gibi ezik olarak çıkarsın.

Böyle antin kuntin işlerin adamı olmayın. Neymiş maskülenlikmiş redpillmiş sen kendin ol ne doğru geliyorsa onu yap. Böyle aşağılık kompleksli ezik insanların barındığı ortamdan anca sende onlar gibi ezik olarak çıkarsın.
Redpill kendini alfa sanan ucubelerin yarattığı bir konu, her kadın erkeğe, her erkek kadına muhtaçtır, erkek her işi yapamaz, kadın her işi yapamaz. Bu bir düzendir, toplumsal düzeni sağlar.
Hocam sorun bu değil. İlişkilerde ya da hayatta başarısızlıklar olduğunda illaki sendne daha iyi görünen birilerini örnek alıyorsunuz. Sonuçta herkesin her şeyi deneyimleme şansı olmadığı için önceden benzer şeyler yaşamış insanların fikirlerine değer vermek gerekiyor. Ama işte tam bu noktada değer verilmesi gereken fikir bunlar mı emin olamıyorum.

Hocam sorun bu değil. İlişkilerde ya da hayatta başarısızlıklar olduğunda illaki sendne daha iyi görünen birilerini örnek alıyorsunuz. Sonuçta herkesin her şeyi deneyimleme şansı olmadığı için önceden benzer şeyler yaşamış insanların fikirlerine değer vermek gerekiyor. Ama işte tam bu noktada değer verilmesi gereken fikir bunlar mı emin olamıyorum.
Hayır,iç güdün neyi savunuyorsa doğru olan o dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı