KYK yurt internetine bağlanılmıyor

Batu3389

Picopat
Daha fazla  
KYK Wi-Fi bağlantısı sırasında kullanıcı aktif değil hatası alıyorum, yurt değişikliği yapmıştım eski yurt ile alakası olabilir mi ne yapmam lazım?

KYK Wi-Fi bağlantısı sırasında kullanıcı aktif değil hatası alıyorum, yurt değişikliği yapmıştım eski yurt ile alakası olabilir mi ne yapmam lazım?
Yeni yurdunuzda parmak izi için kayıt açtırmaya gittiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
e-Devlet üzerindeki “GSB Wifi Şifre İşlemleri” kısmından tekrar taahhütname onaylamayı veya şifre oluşturmayı dener misiniz?
Hocam taahhüt ekranı çıkıyor fakat herhangi bir onay seçeneği yok geçen seneki taahhüt bu da zaten, taahhütun üstünde belirtilen yurtta geçen sene bulunduğum yurt bu seneki değil,bunu nasıl güncelleyebilirim,yurt müdürlüğüne mi basvurayim?

Yurttaki öğrenci işlerine gidiyorsun 2 dakikada hallediyorlar. Kendi kendine bu sorunu halledemiyorsun yalnızca öğrenci işleri halledebilir. O esnada hesaba girmeye çalış bazen bu sorunu hallettikten sonra "kullanıcı aktif değildir" diye hata alabiliyorsun onu da yalnızca öğrenci işleri halledebilir.

Yurttaki öğrenci işlerine gidiyorsun 2 dakikada hallediyorlar. Kendi kendine bu sorunu halledemiyorsun yalnızca öğrenci işleri halledebilir. O esnada hesaba girmeye çalış bazen bu sorunu hallettikten sonra "kullanıcı aktif değildir" diye hata alabiliyorsun onu da yalnızca öğrenci işleri halledebilir.
Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı