Laptop Aşırı Isınma Sorunu

Phoenix055

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
- Ryzen 5 5600
- Sapphire RX 6600
- Asus Prime B550M-K
- Corsair Vengeance 2x8 3200 Mhz
- Kioxia Exceira 1TB- NZXT C650 650W 80+ Gold
- MSI Mag Force M100R
Laptopum 2-3 gündür aşırı ısınıyor (driver güncelledim). Fan değerleri değişmiş olabilir mi?Değişmiş ise orjinal hale nasıl getirebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklediğin drivere bağlı. Eğer driverden ise kaldırınca düzelir. Eğer dediğin gibi değilse toz, bakım gecikmesinden de kaynaklı olabilir.

Eğer konunuz varsa orada cevap bekleyin. Konunuzla ilgileniyorum, takipte kalın.

Ya kaldıramıyorum ki sıkıntı orda ekran kartı veya ses kartı güncellemedim başka driverlar güncelledim.

Ya kaldıramıyorum ki sıkıntı orda ekran kartı veya ses kartı güncellemedim başka driverlar güncelledim.
Aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın. Buradan kalkmış olacaktır tabi denetim masasından kaldırdı isen.

Aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın. Buradan kalkmış olacaktır tabi denetim masasından kaldırdı isen.
Kardeş İntel chipset filan güncelledi, oradan kaldırırsam pc acılmaz.

Report.txt — Yandex.Disk

Aida64 sonuclarım pc cok ısınıyor hangilerini kaldıracağım? Kaldırdıktan sonra ne ile geri yükleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Report.txt — Yandex.Disk

Aida64 sonuclarım pc cok ısınıyor hangilerini kaldıracağım? Kaldırdıktan sonra ne ile geri yükleyeceğim?
Arkadaşım hangi sürücüler olduğunu siz biliyorsunuz. Hangisini yükledikten sonra oldu ise onu kaldıracağınızı zaten yazdım. Eğer o sonuçlar boştaki sonuç ise evet ısınma sorunun azda olsa var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı