Laptop fan temizliği için teknik servise gönderilince garanti gider mi?

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Acer Aspire laptopum var ve ilk aldığım zamanlar hiç kasmıyordu ancak şimdi bayağı ısınıyor ve kasıyor. Temizlik ve termal macun yenileme için servise gönderir isem garantisi gider mi? Babam ile konuştum ancak garantisinin gideceği hakkında konuşmaktan vazgeçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki yetkili bir Acer servisine gider ise neden garantisi geçersiz olsun? Baban bunun için bir açıklama yapıp bizimle paylaşırsa memnun oluruz.

Acer Aspire laptopum var ve ilk aldığım zamanlar hiç kasmıyordu ancak şimdi bayağı ısınıyor ve kasıyor. Temizlik ve termal macun yenileme için servise gönderir isem garantisi gider mi? Babam ile konuştum ancak garantisinin gideceği hakkında konuşmaktan vazgeçmiyor.
Hiçbir markanın yetkili servisine giden cihaz garanti dışı kalmaz.
Hele de bu gibi bir durumda hiç kalmaz.

Not: Yanlış diyorsun diyenler olabilir, mesajı düzenleyelim.
Herhangi bir olayda kullanıcı hatası gerçekten bulunduysa ya da kullanıcı garanti dışı bırakacak bir işlem uyguladıysa garanti dışı bırakılabilir cihaz.

E

Eğer ki yetkili bir Acer servisine gider ise neden garantisi geçersiz olsun? Baban bunun için bir açıklama yapıp bizimle paylaşırsa memnun oluruz.

Eskiden Casper bilgisayarım vardı ve 9 yıllıktı o bilgisayar yüzünden babamın bu kadar tedbirli olduğunu düşünüyorum ve babam bir tık şüpheci çünkü malum Türkiye şartları zar zor bilgisayar alınmış ve sağlıklı kullanılmasını istiyor olabilir.

Gitmez. Bakım için pekçok kez acer cihazımı servise gönderdim, sorun olmadı.

Geri
Yukarı