Çözüldü Laptop kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
Laptop ısınıyor ve kapanıyor ama bu konuyu önceden açmıştım ve doğru düzgün bir yanıt gelmedi. Şimdi ben şöyle yaptım oyunun ayarlarını bayağı kıstım oyunda 70 derece oluyor ama gene de kapanıyor. Nedeni nedir anlamadım. Önceden 79 derece olunca kapanırken 68 derecede kapandı ısınma ile alakalı ise söyleyin soğutucu alayım.

Çözüm
Aslinda sacma degil. Bazen prizlerde sorun olabiliyor.

Nasıl bakacağım ona?
Bu arada da cevap veremedim lazim olursa diye yazayim:

Olay goruntuleyicisi yazin, sol tarafda windows gunlukleri var, ona tiklayinca altinda sistem diye bi bolum cikacak, ordan butun sistemsel olaylari gorup kaydedebilirsiniz, kaydetme olayiysa sag tik ile oluyor.
Aslinda sacma degil. Bazen prizlerde sorun olabiliyor.

Bu arada da cevap veremedim lazim olursa diye yazayim:

Olay goruntuleyicisi yazin, sol tarafda windows gunlukleri var, ona tiklayinca altinda sistem diye bi bolum cikacak, ordan butun sistemsel olaylari gorup kaydedebilirsiniz, kaydetme olayiysa sag tik ile oluyor.
bu arada sorunun kaynağını bulmak için gece boyu bilgisiyarı açık bıraktım sorun adaptor deymiş az hareket edince elektiriği gidiyor onu değiştireceğim şu anlık adaptoru sabit bir yere aldım çalışıyor hatta dün 3 saat bilgisiyar 70 derecede çalıştı nedense eskisi gibi derecesi 79 a kadar çıkmıyor oyundada hafif kasma var ama az ısınınca işlemci kasması gidiyor

Guzel.

Ama bir dakika, Siz adaptor degistirdim yine de olmadi dememis miydiniz? Bilgisayarin sarj girisinde sorun olmali.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı