Laptop Tuş Takımı ve Kasada Soyulma

Can Ali Ateş

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. MSI laptopumu alalı 1 yıl 8 ay gibi bir süre oldu. Laptopum ilk yılında anakart arızası yüzünden servise gitti. Şimdi ise kasasında ve tuşlarda soyulma mevcut. Garantiye yollasam ücretsiz değişim ya da para iadesi talebinde bulunabilir miyim?

IMG_20180227_223010.jpg
IMG_20180227_223154.jpg

Merhaba. MSI laptopumu alalı 1 yıl 8 ay gibi bir süre oldu. Laptopum ilk yılında anakart arızası yüzünden servise gitti. Şimdi ise kasasında ve tuşlarda soyulma mevcut. Garantiye yollasam ücretsiz değişim ya da para iadesi talebinde bulunabilir miyim?

IMG_20180227_223010.jpg
IMG_20180227_223154.jpg

Problem devam etmektedir

Bulunabilmen gerekir. Kullanıcı hatası olduğunu sanmıyorum.

Arkadaş bu MSİ ne kadar dandik bir markadır yaw. Forumdaki birçok konu MSİ sorunları üzerine.

MSI ın giriş seviyesi Gaming modellerinin kasa yapısı çok kötü. Özellikle GE serisi rezalet. Bende GS serisi 3 senelik laptop var hala kasa da klavye de sapasağlam duruyor. Full alüminyum kasa olduğundan büyük ihtimalle.

Yani MSI da kendi içinde kategorilere ayrılmış durumda. Pahalı modeller daha sağlam kasayla geliyor fakat yazılımsal problemler her modelde mevcut.

MSI ın giriş seviyesi Gaming modellerinin kasa yapısı çok kötü. Özellikle GE serisi rezalet. Bende GS serisi 3 senelik laptop var hala kasa da klavye de sapasağlam duruyor. Full alüminyum kasa olduğundan büyük ihtimalle.

Yani MSI da kendi içinde kategorilere ayrılmış durumda. Pahalı modeller daha sağlam kasayla geliyor fakat yazılımsal problemler her modelde mevcut.

Yanlış anlamayın ama laptopumun şu anki piyasa değeri 6000 tl

Laptopumu servise yolladım. Gelince konu ile ilgili bilgilendirme yapacağım

Yanlış anlamayın ama laptopumun şu anki piyasa değeri 6000 tl

Laptopumu servise yolladım. Gelince konu ile ilgili bilgilendirme yapacağım

2.5 sene Predator kullandım, tuşlarda değil kasa yüzeyi yumuşak silikon gibi olmasına rağmen nokta kadar bile soyulmadı. Arkadaşta MSi var onun da klavye tuşları soyuk durumda. Bence bu fiyat ile değil marka ile ilgili bir sorun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı