Laptopa format sonrası ısınıyor

CocoWretch

Centipat
Merhabalar, aşağı yukarı 2 ay önce bilgisayarımı bilgisayarcıya götürmek zorunda kaldım yazıcının yazılım sorunu ile ilgili. Gitmişken format da attırdım ancak o günden beri makine video açsam 80 derecenin üstüne çıkıyor. Normalde bilgisayarcılara güvenmem ama babamın tanıdığı olduğundan istemeye de olsa bıraktım bir şekilde. PC default olarak Win7 ile geldi, format ile Win10'a yükselttiler. Sorun Windows sürümü müdür yoksa parça çalma ya da daha ucuzuyla değiştirme gibi bir durum mu söz konusu? Yardım ederseniz sevinirim. (Sistem: intel core i5 2450M 2.50GHz, nvidia gt630M, 8gb RAM (görev yöneticisinde MHz değeri yazmıyor, zaten beni şüphelendiren kısım da bu) speccy verisi ise 665.1 MHz olduğunu söylüyor. Isıyı da speccy üzerinden kontrol ediyorum.)

Son düzenleme:
Sürücüleri güncellediniz mi? Parçaları da kontrol etmekte fayda var. İşlemciyi kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı