Laptopa içecek döküldü ve kapandı

Tsunamii

Zeptopat
Daha fazla  
Laptopa gazoz döküldü kendini kapattı. Elektrik ile bağlantısını kestim sonra bezle temizledim internetten görüp yan yatırdım biraz bekleyip makineyla kuruladım sonra fon sesi gelmeye başladı. Yüksek bir şekilde devam ediyor.

Laptopa gazoz döküldü kendini kapattı. Elektrik ile bağlantısını kestim sonra bezle temizledim internetten görüp yan yatırdım biraz bekleyip makineyla kuruladım sonra fon sesi gelmeye başladı. Yüksek bir şekilde devam ediyor.
Yapmanız gerekeni yapmışsınız bugün laptobu açmayın yarın açmayı deneyin.

Bilgisayarcıya götürün şans eseri çalışsa bile uzun vaadede oksitlenme yapar. Ayrıca gazoz dediğiniz şekerli olsa gerek. Kuruyup yapışır, kesinlikle temizlenmesi lazım. Maden suyu olsa neyse 3 gün bekletin sonra açın diyecem ama şekerli su her türlü zarar.

Hocam bunun ile ilgili konu bende açmıştım şubat ayında şu anda PC pert oldu anakart komple gitti o fan sesi bana da gelmişti yüksek bir şekilde chipsette gitti ve 800 TL istediler.

Geri
Yukarı