Laptopun hard diski mi çalındı?

Son bir seçenek olarak CMD'yi yönetici olarak açın ve gelen ekrana diskpart yazın diskpart açılınca gelen ekrana "list disk" yazın ve o ekranın fotoğrafını atın.

Dosya Ekleri

• 20240327_082231.jpg
    20240327_082231.jpg
    216,5 KB · Görüntüleme: 15
Tamir esnasında video kaydı almıyorlar mı hocam? Apple içindi galiba forumda bir arkadaş bir olay yaşayıp video kaydının gösterilmesini talep etmişti. Son attığınız fotoğrafta tek disk görünüyor ki zaten önceki mesajınızda da HDD'nin bilgisayarda takılı olmadığını söylemişsiniz.

Tamir esnasında video kaydı almıyorlar mı hocam? Apple içindi galiba forumda bir arkadaş bir olay yaşayıp video kaydının gösterilmesini talep etmişti. Son attığınız fotoğrafta tek disk görünüyor ki zaten önceki mesajınızda da HDD'nin

Tamir esnasında video kaydı almıyorlar mı hocam? Apple içindi galiba forumda bir arkadaş bir olay yaşayıp video kaydının gösterilmesini talep etmişti. Son attığınız fotoğrafta tek disk görünüyor ki zaten önceki mesajınızda da HDD'nin bilgisayarda takılı olmadığını söylemişsiniz.
Dün bunu talep ettim hala cevap bekliyorum. Ama bana.bir şey göstereceklerini sanmıyorum biraz araştırdım bu destek bilişim denilen firma yenilenmiş cihaz da satıyormuş tamir işlerinin yanında. Kısacası bekliyorum.

Geri
Yukarı