Last of Us part 1 PC sürümü düzeldi mi?

• Konuyu başlatan ekran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 264

ekran

Hectopat
Makaleler
1
Çok optimizasyon hatası vardı. RTX3060 i5 12400F'de oynamak istiyorum ama kararsız kaldım. Oyun düzeldi mi, artık zevk verir mi? Bir de DualSense ile oynayabilir miyim oyunu DS4 Windows üzerinden kolu bağlasam?

Son düzenleyen: Moderatör:
DualSense ile oynayabilirsiniz diye biliyorum. Optimizasyon konusunda benim de bilgim yok. Şahsen ben şu an RTX 2060 R5 2600 ile oynayabileceğimi düşünmüyorum. En azından iyi bir görüntü alarak 60 FPS oynayamam.

Çok optimizasyon hatası vardı. RTX3060 i5 12400F'de oynamak istiyorum ama kararsız kaldım. Oyun düzeldi mi, artık zevk verir mi? Bir de DualSense ile oynayabilir miyim oyunu DS4 Windows üzerinden kolu bağlasam?
Ultra ayarlar+DLSS Quality ile ortalama 70 FPS civarı oynarsınız. Oyun artık diğer oyunlar gibi çok nadir yerlerde bug'lar oluşturuyor. Dediğim gibi zaten nadir yerlerde, rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Gtx 1650 ve ryzen 3600 ile en düşük ayarlarda oynamıştım 55-60 fps arası. 3060 ekran kartı var şimdi denemedim ancak frame generate + dlss açarsam 2k ultra ayarlarda bile 60 sabit alabileceğimi düşünüyorum.

GTX 1650 ve Ryzen 3600 ile en düşük ayarlarda oynamıştım 55-60 FPS arası. 3060 ekran kartı var şimdi denemedim ancak frame generate + DLSS açarsam 2K Ultra ayarlarda bile 60 sabit alabileceğimi düşünüyorum.

Hocam 3060 ile 2K Ultra sabit 60 FPS çok uçuk değil mi? Son baktığımda baya berbattı çünkü optimizasyon.

Gtx 1650 ve ryzen 3600 ile en düşük ayarlarda oynamıştım 55-60 fps arası. 3060 ekran kartı var şimdi denemedim ancak frame generate + dlss açarsam 2k ultra ayarlarda bile 60 sabit alabileceğimi düşünüyorum.
FG TLOU'da yok hocam. Zaten sizde DLSS 3 yok bir kere. 1080p ultra DLSS Quality 60 70 FPS arası oynarsınız.

Ben 1-2 ay önce oynamıştım ara ara FPS düşüşleri olsada gayet akıcı devam etti.

Hocam 3060 ile 2K Ultra sabit 60 FPS çok uçuk değil mi? Son baktığımda baya berbattı çünkü optimizasyon.
Optimizasyon düzeldi de yine alamaz o FPS değerlerini.

Frame generation da olaya dahil ediyorum hocam. Sadece dlss ile dediğiniz gibi 60 alınmaz 2k ultra çözünürlükte.
Hocam ben mi bilmiyorum? Aydınlatın. Frame Generation TLOU desteklemiyor ki. Sizin kartınızda zaten Frame Generation yok.

Geri
Yukarı