Last of Us part 1 PC sürümü düzeldi mi?

• Konuyu başlatan ekran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 268
Bug sorunlarının büyük çoğunluğu fixlendi. O konuda sıkıntı yaşamazsınız ama optimizasyon hâlâ çok iyi değil. Yine de oynayabilirsiniz. Ben de RTX 3060 ve i3-12100F ile belirli ayarlarla DLSS FSR hepsi kapalı bir şekilde güzelce oynamıştım.

FG TLOU'da yok hocam.
Var, Frame Generation desteği geldi geçenlerde.

DualSense ile oynayabilirsiniz diye biliyorum. Optimizasyon konusunda benim de bilgim yok. Şahsen ben şu an RTX 2060 R5 2600 ile oynayabileceğimi düşünmüyorum. En azından iyi bir görüntü alarak 60 FPS oynayamam.
Allah Allah durum o kadar kötümü yav? O zaman benim 1660S + R3 4100 ile oynama fikirleri hayal oldu. :D

Bug sorunlarının büyük çoğunluğu fixlendi. O konuda sıkıntı yaşamazsınız ama optimizasyon hâlâ çok iyi değil. Yine de oynayabilirsiniz. Ben de RTX 3060 ve i3-12100F ile belirli ayarlarla DLSS FSR hepsi kapalı bir şekilde güzelce oynamıştım.

Var, Frame Generation desteği geldi geçenlerde.
Bu karta gelmedi.

Biliyorum. Sen "FG TLOU'da yok." demişsin. Ona cevap verdim. FG sadece RTX 4000 serisinde var resmi olarak. Ama yine de şu çıkan modlar sayesinde eski nesil kartlar da Frame Generation açabilir.
Yok hocam RX 7000 serisinde de 3 4 tane oyunda var. Az da olsa yeni oyunlar geleceği için sıkıntı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam o övülen rezalet FSR 3 Mod'u bir de burdan izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah Allah durum o kadar kötümü yav? O zaman benim 1660S + R3 4100 ile oynama fikirleri hayal oldu. :D

Horizon Forbidden West dışında bilgisayara gelen bütün PlayStation oyunlarını oynadım sadece TLOU oynayamadım. En düşük ayarlarda bile 7-8 GB gibi bir VRAM kullanıyordu galiba. Tabii bu dediğim oyunun çıktığı ilk günde gördüklerim.

Oyuna sahipsen indirip denemen daha iyi olur. Ben bir haftadır gayet sorunsuz oynuyorum ama sistem farkı var onu belirteyim.

5700X ve 4070 ile 2K ultra ayarlarda DLSS kalite şeklinde 100+ FPS sabit.

Yeni konular

Geri
Yukarı