League of Legends 3. parti yazılım perma ban

Sadece basitçe bir şekilde ben yazdıktan sonra ilk dönüşte hesabın asıl sahibi olduğumu anlamak için geçmişe yönelik bilgiler istediler, yani hiçbir sorunla karşılaşmadım sadece geç cevap verdikleri için süreç uzadı ama onun dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Reddedilmedi yani benimki direkt kabul edildi. Bilgilerle de asıl sahibi olduğumu kanıtladım zaten onlar sorduktan sonra.

Ve benim biletimde ne yazdığım kısmına gelirsek, başta hesabımın 3. parti yazılımdan perma banlı olduğunu gördüğümü ama benim hiçbir 3. parti yazılım kullanmadığımı söyledim. Daha sonrasında da oyun geçmişimi kontrol edeyim bi dedim ve oynamadığım 2 oyun gördüm (ben uyuduktan sonra oynanmış.) ve biletime bunu ekledim. Ve tahminimce hesabım çalınmış ve banlatmak için hile kullanmış falan dedim. Ve bildiğim kadarıyla nereden girdiğine bakabiliyorsunuz falan yazmıştım. Dönüş mesajı bi kaç gün sonra geldi ve direkt olarak bu doğrulama ve eski bilgiler şeyi soruldu yani bir zorluk çıkartmadılar bana.

Sadece basitçe bir şekilde ben yazdıktan sonra ilk dönüşte hesabın asıl sahibi olduğumu anlamak için geçmişe yönelik bilgiler istediler, yani hiçbir sorunla karşılaşmadım sadece geç cevap verdikleri için süreç uzadı ama onun dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Reddedilmedi yani benimki direkt kabul edildi. Bilgilerle de asıl sahibi olduğumu kanıtladım zaten onlar sorduktan sonra.

Ve benim biletimde ne yazdığım kısmına gelirsek, başta hesabımın 3. parti yazılımdan perma banlı olduğunu gördüğümü ama benim hiçbir 3. parti yazılım kullanmadığımı söyledim. Daha sonrasında da oyun geçmişimi kontrol edeyim bi dedim ve oynamadığım 2 oyun gördüm (ben uyuduktan sonra oynanmış.) ve biletime bunu ekledim. Ve tahminimce hesabım çalınmış ve banlatmak için hile kullanmış falan dedim. Ve bildiğim kadarıyla nereden girdiğine bakabiliyorsunuz falan yazmıştım. Dönüş mesajı bi kaç gün sonra geldi ve direkt olarak bu doğrulama ve eski bilgiler şeyi soruldu yani bir zorluk çıkartmadılar bana.
peki hangi başlık adına attın bu ticketi ?? ( hesabımdaki disiplin işlemi mi hesap kurtarma hakkında mı )

Disiplin işlemi hakkında diye hatırlıyorum. Çünkü ilk önce banlandığımı fark etmiştim. Çalınma olayının farkına daha sonrasında varmıştım.
Başka bir hesabımdan ticket attım seninkine benzer bi olay yaşadım bende hesabım çalındığı için ban yemiştim.Şimdi ticket attılar hesabımın benim olduğunu kanıtlamak için bilgileri istediler ben şimdi yazacağım ama hesabımın benim olduğunu anlasalar bile hesabımın bilgilerini değiştircekler sadece.Banıda kaldırıyolar mı ??

Değiştirecekler? Hesabınla ilgili eski bilgilerini verdikten sonra eğer ki yeterince bilgi vermişsen, sonraki aşamada e posta doğrulama aşamasına geçiyorlar ve mail atıyorlar. Ondan sonrasında ise şifre oluşturuyorsun falan. Evet her aşamada bekletiyorlar maalesef ama yine de en azından çözülüyor. ^^ Ve bu olaylar zaten hesabın çalındığı için senin asıl sahibi olduğunu doğrulayıp banı açmak için. Amaç emin olmak yani.

peki hesabın bilgilerini verdikten sonra kaç gün sonra cevap verdiler, üzgünüm sende az çok tahmin edebilirsin yaşadıklarımı o yüzden çok soru soruom.

Bir kaç gün sürüyor yani ilki bileti gönderdiğimde de dönmeleri uzun sürmüştü zaten. Ki eğer bilgileri doğru verirsen muhtemelen açılır. Açmayacak olsalar bilgileri istemezler. Sadece doğru bilgi vermen gerekiyor elinden geldiğince.

Bir kaç gün sürüyor yani ilki bileti gönderdiğimde de dönmeleri uzun sürmüştü zaten. Ki eğer bilgileri doğru verirsen muhtemelen açılır. Açmayacak olsalar bilgileri istemezler. Sadece doğru bilgi vermen gerekiyor elinden geldiğince.
Hesabın benim olduğunu doğruladılar gmail istediler verdim 3 saat geçti hala cevap vermediler önceden çalındığında gmail verdikten 30 dk bitmişti herşey.Sen gmaili yazdıktan sonra kaç saat sonra cevap verdilr

Geri
Yukarı